مجازی تجربه در مستند بار

در سال 1971 در نیویورک سوهو محله یک سایت خاص عملکرد رقص — یکی که در آن سایت در سوال شامل یک دوجین بام ها بیش از حدود ده-بلوک منطقه — برگزار شد توسط Trisha قهوه ای رقص شرکت (TBDC) یک سال به آغاز به کار خود. در نظر گرفته به عنوان یک کار منی که بخشی از بنیانگذار Trisha براون “الهامی اولیه آثار مفصل”, سقف قطعه می تواند به عنوان جنبش در انتقال است. در roofscape پهن با standpipes, شومینه, تاپ و فرار از آتش — پس از دعوت از یک دوره مانع برای روز دوم traceurs — معاصر رقصنده در لباس قرمز برگزار شد فورت در تراس و parapets که کشیده به فاصله.

هنگامی که یک رقصنده خواهد اجرای دنباله ای از حرکات خود را با استفاده از سر و نیم تنه و اندام یکی دیگر از رقصنده مستقر در یک ساختمان مجاور را به دنبال کت و شلوار در تلاش برای تکرار این حرکت به عنوان صادقانه به عنوان امکان پذیر است و غیره و غیره. تماشاگران ایستاده در بالای ساختمان ها و یا به دنبال از زمین می تواند سازمان دیده بان سیگنال های تغییر و تموج داشتن از یکی به بعدی. آن را مانند یک بازی مادی زمزمه چینی.

تغییر رسانه

در این “اجتماعی فاصله’ زمان برقراری ارتباط در سراسر چندین درجه از حذف به دست آورد نوظهور ضرورت. در ماه مارس این سال TBDC نصب شده ادای احترام قطعه اتاق/سقف قطعه با رقصنده — هنوز در اما در حال حاضر با خیال راحت در پناه میبرند مربوطه صفحه اصلی — انتقال حرکت از یک زوم پنجره به بعد. در حالی که سقف قطعه‘ثانیه ایده اصلی بود inventively حفظ مخاطبان در صفحه اصلی در حال حاضر می تواند با رعایت تمام نه رقصنده در یک قاب در حال حاضر آشنا زوم رابط (ضبط عملکرد در Vimeo). این صحبت کاملا قابل ملاحظه ای از صمیمیت و دیدگاه های تازه ارائه شده توسط فن آوری ما زمان بسیار کمی به نظر می رسد از دست داده اند در ترجمه از رقصنده رقصنده در یک نسل است که رشد در دیجیتال تصویر مجازی است که در آن نزدیکی trumping فاصله فیزیکی مثل هیچ چیز دیگری. برای کسانی که با چشم های تازه, قطعه نیست بلافاصله ارائه یک سرنخ به آن علت وجودی — رله از ‘جنبش عبارت’ و در واقع جهت است که انتقال است که شاید برای بسیاری از خوشحالی کشف تنها در طول این دوره از تماشای آن.

Reimagined اتاق/سقف قطعه است که یکی از بسیاری از “جدید” اجرای برنامه برای عصر دیجیتال به راه انداخته بر unsuspecting در مستند در همه جا. سایت تعامل با مخاطبان است که معمولا یک جریان پلت فرم برای ثبت آثار هر دو آرشیوی و تازه ایجاد شده — اما عرصه عملکرد که در آن بازیگران و همکاران تبادل انرژی و ایده ها و یادداشت ها در حال حاضر نمي ویدئو کنفرانس نرم افزار و it است که در اینجا به آن عمل می کند به طور فزاینده ای در حال انجام زندگی می کنند.

است محیط زیست تبدیل شده است که کاملا نرمال به بسیاری نه فقط برای سپاه کار در منزل استخدام کلکسیون توسط سازمانی دستورالعملهای عملیاتی استاندارد, اما به تازه ضرب هنر و هنردوستان برای آنها ورود به سیستم به صورت یک گیگ می آید سایه ای آسان تر از پانسمان تا برای تئاتر.

تقاطع

شیوه ای که در آن مواد جدید دریافت کرده است نیز استاندارد در قیافه از تاریک سالن اجتماعات قدیم است. برخی ممکن است دیده بان در یک گوشی با هدفون و یا بر روی یک تلویزیون دیگران هنوز هم ممکن است پروژه تصاویری بر روی یک دیوار.

شیوه ای که در تئاتر را تجربه کرده است در طول مستند بسیار سینمایی تر از یکی ممکن است می خواهم. این پرسش در مورد آن صحت و پایبندی خود را به یک فرم است که stolidly ماند زنده برای قرن ها. در تئاتر ما را تجربه کرده اند ‘حاوی فضاهای قبل — که در آن فیزیکی و محیط های دیجیتال در حال نزدیک یکپارچه — در فن آوری بالا همهجانبه تئاتر یا در واقعیت افزوده کار می کند. این تقاطع را ادامه خواهد داد به وجود طولانی پس از بازگشت به آنچه که شرح داده شده به عنوان ‘جدید’. عدم وجود ملموس حضور در بسیاری از به تازگی به نمایش گذاشته شده کار می کند — و این نویسنده می آید و پشت یکی از این پروژه باعث می شود استقبال از آنها به عنوان نمونه های جدید تئاتر تجربه نی نی disorienting. البته تعلیق ناباوری در حال حاضر بخش عظیمی از proscenium مجموعه با آن غول پرده و pitch-black fade-outs. اگر زوم و یا آن های مختلف دیگر رقبا می تواند ما را خرید به ‘در اینجا و در حال حاضر قدرت از یک قطعه و سپس از آن خواهد شد یک راه طولانی در ایجاد مشروعیت یک رسانه مجازی به عنوان یکی که در آن تئاتر می تواند پیدا کردن یک درست است البته به طور موقت جای پا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>