ویروس هشدار داده شده توسط دفتر ما نه چین: که

سازمان بهداشت جهانی است و خود را به روز حساب از مراحل اولیه COVID بحران به آن هشدار داده شد خود را در چین و چین خود را برای اولین پنومونی موارد در ووهان.

سازمان ملل متحد در سلامت بدن متهم شده است توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از عدم ارائه اطلاعات مورد نیاز به ساقه همه گیر و از خود راضی بودن به سمت پکن اتهامات را رد می کند.

اولیه جدول زمانی

در 9 آوریل منتشر شده که یک جدول زمانی اولیه آن ارتباطات است. در این روزشمار که گفته بود تنها که ووهان شهرداری کمیسیون بهداشت در استان هوبئی تا به حال در تاریخ 31 دسامبر موارد گزارش شده از ذات الریه.

این آژانس سلامت سازمان ملل متحد نیست اما مشخص بود که مطلع آن. که مدیر Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در مارس 20 که اولین گزارش آمده بود از چین بدون تعیین اینکه آیا این گزارش فرستاده شده بود توسط مقامات چینی یا منبع دیگری.

اما جدید گاهشناسی منتشر شده این هفته در ژنو مبتنی بر نهاد ارائه می دهد یک نسخه دقیق تر از حوادث.

این نشان دهنده آن بود که در چین که در تاریخ 31 دسامبر مطلع منطقه ای آن نقطه از تماس با یک مورد از “ذات الریه ویروسی” پس از داشتن یک اعلامیه برای رسانه ها در ووهان کمیسیون بهداشت سایت در مورد این مسئله.

همان روز که اپیدمی اطلاعات خدمات دیگر برداشت, اخبار, گزارش های منتقل شده بین المللی اپیدمیولوژیک نظارت شبکه ProMed در مورد همان گروه از موارد ذات الریه.

پس از آن که خواسته مقامات چینی در دو نوبت در ژانویه 1 و 2 ژانویه, برای اطلاعات در مورد این موارد که به آنها ارائه شده در ژانویه 3.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>