ویروس موارد در پاکستان افزایش به 4,072

پاکستان COVID-19 مورد افزایش یافته و به 4,072 روز چهارشنبه به عنوان رئیس ستاد ارتش ژنرال قمر جاوید Bajwa کارگردانی خود را فرماندهان به ارائه پشتیبانی کامل به دولت استانی و فدرال در مبارزه با این بیماری همه گیر است که به کشته شدن 58 نفر در کشور است. وزارت بهداشت ملی خدمات گفت که 208 موارد جدید اضافه شد به لیست در 24 ساعت گذشته.

تا کنون 58 بیماران فوت کرده اند از جمله چهار در 24 ساعت گذشته, در حالی که 467 بهبود بود. یکی دیگر از 25 گزارش شده است در وضعیت بحرانی است.

مقامات انجام 42,159 آزمون تا کنون از جمله 3,076 در 24 ساعت گذشته.

استان و منطقه wise data از مواردی بود که در دسترس در وب سایت وزارت آن را به عنوان در حال به روز شد.

اما رسانه های خصوصی و منابع رسمی گزارش داد که تعداد بیماران در پنجاب افزایش یافته است به 2,030, سند, 986, خیبر-پختونخوا 527 گلگت-بلتستان 212, بلوچستان, 206, اسلام آباد 83 و پاکستان-کشمیر تحت اشغال 28.

پاکستان ساخت کوره تلاش برای مقابله با این بیماری همه گیر و نخست وزیر عمران خان یک بار دیگر هشدار داد مردم به دنبال دستورالعمل های رسمی خود در انزوا و یا ویروس را گسترش بیشتر است.

فرمانده ارتش ژنرال Bajwa برگزار شد یک جلسه با خود بالا ژنرال در روز سه شنبه که در طی آن او بررسی ژئو استراتژیک منطقه ای و مسائل مربوط به امنیت ملی با تاکید خاص بر آخرین وضعیت ناشی از COVID-19 گفت: بیانیه صادر شده توسط ارتش.

ژنرال که با حضور در این جلسه را از طریق لینک های مربوطه از ستاد بررسی استقرار نیروهای کمک به عمران دولت در سراسر کشور است.

قدردانی از نیروهای نظامی در این زمینه برای تلاش تا کنون کام کارگردانی همه فرماندهان به گسترش حداکثر کمک در حرکت منابع مهم و رسیدن به کاهش درد و رنج مردم در مناطق دور افتاده ،

حداقل 50 زندانیان در بدترین ضربه استان پنجاب مورد آزمایش قرار داده اند coronavirus مثبت است.

بازرس کل زندانهای شهيد Baig گفت PTI که برخی از 20 مورد گزارش شده در اردوگاه زندان لاهور و باقی مانده در دیگران است.

Baig گفت: شیوع بیماری ناشی از یک شهروند پاکستانی دستگیر شد و بیش از قاچاق مواد مخدر در ایتالیا و تحویل به پاکستان در ماه گذشته. او تشخیص داده شد در مارس 23.

دولت تمدید جزئی مستند تا مارس 14 و به طور مداوم درخواست مردم برای ماندن در خانه و به دنبال اجتماعی فاصله.

در ضمن بلوچستان پزشکان جوان انجمن (YDA) در استان بلوچستان اعلام کرد برای از سرگیری خدمات پس از موفقیت مذاکرات با دولت است.

این YDA بود در اعتصاب به دلیل عدم وجود محافظ کیت و علیه خشونت پلیس پس از تجمع بود باتون-شارژ و چند تن از همکاران خود گرفته بودند در بازداشت در اوایل این هفته.

استانی وزیر کشاورزی Zamrak خان اچکزی گفت: پرس و جو برگزار خواهد شد در برابر افرادی که استفاده از خشونت در برابر اعتراض پزشکان.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید