ویروس موارد پرش فراتر از کانون

جدید کروناویروس SARS-CoV-2 آلوده صدها نفر از مردم در زندانها مقامات گفت: کمک به پرش در موارد گزارش شده فراتر از این بیماری همه گیر را epicentre در هوبئی استان از جمله 100 در کره جنوبی.

از 234 عفونت در میان زندانیان خارج هوبئی به پایان رسید و 16 روز مستقیم از کاهش در سرزمین اصلی به استثنای موارد که استان که در آن ویروس پدید آمده در ماه دسامبر در آن قفل شده است-پایین سرمایه ووهان.

تلویزیون دولتی به نقل از حزب کمونیست حاکمان عنوان کرد و گفت: نقطه عطف در مبارزه با شیوع این بیماری تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است رسیده و بیش از 30 مورد در بیمارستانی در پکن برجسته تیز پرش در شمارش وجود دارد.

مجموع موارد در پایتخت این بیماری شناخته شده به عنوان COVID-19 — در 396 با چهار مرگ و میر ناشی از رسمی سرزمین اصلی تلفات و 75,400 موارد 2,236 فتح کرد گرفته شد و مرگ و میر.

معاون علم و فن آوری وزیر زو ننپینگ گفت: چین اولین واکسن خواهد بود ارائه شده برای آزمایش های بالینی در اطراف اواخر ماه آوریل است. که جدول زمانی است که در خط با سازمان بهداشت جهانی برآورد واکسن رسیدن به بازار در 18 ماه.

به مراجع بین المللی به دنبال جلوگیری از ویروسی شدن جهانی همه گیر بهداشت عمومی مقامات امیدوار هستند نشانه هایی که از ورود آب و هوای گرمتر در نیمکره شمالی ممکن است آهسته گسترش آن.

سنبله در موارد در دو زندان خارج هوبئی — در شمال استان شاندونگ و ژجیانگ در شرق ساخته شده تا بسیاری از 258 به تازگی تایید کرد, چینی, عفونت های خارج از مرکز استان است.

ویروس پدید آمده در 26 کشور و سرزمین های خارج از سرزمین اصلی چین و کشتن 11 نفر است.

کره جنوبی گزارش 100 موارد مصرف کل آن به 204 بیشتر در تعجب که در آن نمرات آلوده شدند در چه مقامات به نام “فوق العاده, پخش كردن, رویداد” در یک کلیسا ترسیم آلوده 61 ساله ای که با حضور خدمات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>