ویروس موارد سنبله در ناو هواپیمابر ایالات متحده: رسانه

تعداد coronavirus موارد بر یو اس اس تئودور روزولت ناو هواپیمابر در اقیانوس آرام است و مشخصی برای حداقل 23 با مقامات در حال حرکت برای منزوی کردن تمام خدمه در بندر, رسانه های ایالات متحده گزارش شده است.

در اوایل این هفته سه ملوانان تخلیه شدند و پس از آزمایش مثبت اولین موارد گزارش شده در یک کشتی نیروی دریایی ایالات متحده در به کارگیری است.

“مثبت دیگر موارد COVID-19 کشف شده است” رئیس عملیات نیروی دریایی دریاسالار مایک Gilday گفت: در بیانیه ای در روز پنج شنبه بدون در نظر گرفتن که چگونه بسیاری از.

او افزود: انتظار می رود بیشتر مثبت آزمون در میان بیش از 5000 پرسنل در هیئت مدیره کشتی جنگی است که در گوام در یک “از پیش برنامه ریزی شده پورت بازدید”.

هیچ یک به طور جدی بیمار است و هیچ کدام تا به حال شده است در بیمارستان بستری ادمیرال Gilday گفت.

به وال استریت ژورنال گفت: در حال حاضر وجود دارد “حداقل 23” موارد و به نقل از اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly عنوان کرد و گفت مقامات بودند “در این روند در حال حاضر از تست 100% از خدمه”.

“در طول این بندر بازدید پایه دسترسی محدود خواهد شد به اسکله برای روزولت ملوانان. هیچ پایه و یا منطقه ای پرسنل خواهد شد و دسترسی به اسکله” آقای Modly گفت.

این ناو یو اس اس تئودور روزولت گذشته در پورت در ویتنام اما دریاسالار Gilday گفت: آن را دشوار است برای اتصال این موارد به یک پورت خاص مراجعه کنید.

هاوایی-بر اساس Indo-Pacific Command همچنین گفت: در روز پنج شنبه مشترک آمریکا و فیلیپین-استرالیا ورزش که شامل هزاران نفر از نیروهای نظامی در فیلیپین لغو شده بود بیش از coronavirus نگرانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید