ویروس موارد گسترش خارج از چین

ایتالیا و کره جنوبی و ایران گزارش افزایش شدید در COVID-19 موارد در دوشنبه اما چین کاسته محدودیت به عنوان نرخ عفونت وجود دارد آهسته و بازدید از سازمان بهداشت جهانی تیم گفت: یک نقطه عطف رسیده در مرکز ووهان.

این ویروس قرار داده شهرستانها چینی به مستند در هفته های اخیر مختل ترافیک هوایی به کارگاه جهان و مسدود جهانی عرضه زنجیره ای برای همه چیز از اتومبیل و قطعات اتومبیل برای گوشی های هوشمند است.

اما چین اقدامات به خصوص در ووهان احتمالا مانع از صدها نفر از هزاران نفر از موارد گفت: سر این که هیئت در چین, Bruce Aylward اصرار بقیه جهان برای یادگیری درس از اقدام سریع است.

“جهان در بدهی های خود را” آقای Aylward صحبت در پکن گفت: مردم از ووهان. “مردم آن شهر رفته اند از طریق یک دوره فوق العاده و آنها هنوز هم در حال رفتن را از طریق آن.”

افزایش موارد خارج از سرزمین اصلی چین باعث تیز می افتد در جهانی سهم بازار و سهام وال استریت آتی سرمایه گذاران به فرار به پناهگاه های امن. اروپا سهم بازار دچار بزرگترین رکود پس از اواسط سال 2016 طلا افزایش یافت و به هفت سال اخیر نفت سقوط نزدیک به 4 درصد و وون کره کاهش یافت و به پایین ترین سطح خود از ماه اوت.

اما وزیر خزانه داری ایالات متحده استیون Mnuchin هشدار داد در برابر پریدن به نتیجه گیری در مورد اقتصاد جهانی و یا زنجیره تامین و گفت آن را به سادگی بیش از حد به زودی به دانستن است.

آقای Aylward گفت: منابع چندگانه داده ها نشان می دهد که میزان عفونت در ووهان در حال سقوط بود. “آنها در یک نقطه در حال حاضر که در آن تعدادی از درمان مردم بیرون آمدن از بیمارستان هر روز خیلی بیشتر از بیمار رفتن.” اما او افزود: “یکی از چالش هایی است بدیهی است که فشار بر روی سیستم … آنها هنوز هم ده ها هزار نفر از افراد بیمار.”

لیانگ Wannian ملی کمیسیون بهداشت گفت: تنها که افزایش سریع شده بود متوقف شده و این وضعیت هنوز هم ترسناک است. او گفت: بیش از 3000 کادر پزشکی تا به حال آلوده شدن بسیاری از آنها در هوبئی استان های اطراف ووهان احتمالا با توجه به عدم وجود دنده محافظ و خستگی. به استثنای هوبئی چین گزارش 11 مورد جدید که پایین ترین سطح از بهداشت ملی اقتدار آغاز چاپ و نشر در سراسر کشور روزانه ارقام در 20 ژانویه.

Coronavirus آلوده تقریبا 77,000 نفر کشته و بیش از 2500 در چین بسیاری از آنها در هوبئی. به طور کلی چین گزارش 409 موارد جدید در سرزمین اصلی از 648 روز قبل از آن با در نظر گرفتن تعداد کل عفونت به 77,150 موارد به عنوان فوریه 23. مرگ و میر افزایش 150 تا 2,592.

اما وجود دارد یک اندازه گیری از امداد برای جهان و دومین اقتصاد به عنوان بیش از 20 استان در سطح حوزه های قضایی از جمله پکن و شانگهای گزارش صفر عفونت های جدید, بهترین نشان از شیوع آغاز شد.

29 کشور را تحت تاثیر قرار

در خارج از سرزمین اصلی چین, شیوع بیماری گسترش یافته است به حدود 29 کشور و سرزمین با مرگ و میر حدود دو دوجین با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

کره جنوبی گزارش داد 231 جدید, موارد مصرف آن در مجموع به 833. بسیاری از آنها در آن چهارم-بزرگترین شهر Daegu که بیشتر شد جدا با Asiana Airlines و هوایی کره تعلیق پروازها وجود دارد تا در ماه آینده.

ایران اعلام کرد که آن دو مورد اول چهارشنبه گذشته گفت: در حال حاضر آن را تا به حال 61 مورد و مرگ و میر 12. بسیاری از عفونت در شیعیان در شهر مقدس قم.

در جای دیگر در غرب آسیا در بحرین و عراق در گزارش خود موارد و کویت و عمان گزارش شده در مجموع پنج مورد مربوط به افرادی که تا به حال شده است در ایران.

عربستان سعودی, کویت, عراق, عمان, امارات متحده عربی و ترکیه و پاکستان و افغانستان اعمال محدودیت در سفر و مهاجرت از ایران. افغانستان نیز گزارش داد که برای اولین بار مورد, مقامات گفت.

اروپا بزرگترین شیوع این است که در ایتالیا با برخی از 150 عفونت — در مقایسه با فقط سه روز جمعه و یک ششم مرگ است.

در شمال ایتالیا مقامات مهر و موم کردن بدترین متاثر از شهرها و ممنوع تجمعات عمومی در سراسر طیف گسترده ای منطقه متوقف کارناوال در ونیز که در آن وجود دارد دو مورد.

شیوع سرچشمه در کدگنو یک شهر کوچک در جنوب شرقی میلان که در آن لمباردی اول آلوده بیمار 38 ساله در حال حاضر در وضعیت با ثبات قرار گرفتند.

اتریش به طور خلاصه به حالت تعلیق قطار خدمات از طریق رشته کوه های آلپ از ایتالیا پس از دو مسافران که از ایتالیا نشان داد علائم تب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>