عفونت ویروس صلیب 80,000 جهانی

ایران COVID-19 تلفات افزایش به 16 روز سه شنبه به بالاترین خارج از چین, افزایش انزوای بینالمللی به عنوان ده ها تن از کشورها از کره جنوبی به ایتالیا شتاب اقدامات اضطراری برای جلوگیری از این بیماری همه گیر جهانی گسترش یافته است.

اعتقاد بر آمده از حیات وحش در شهر ووهان در اواخر سال گذشته آنفولانزا مانند بیماری آلوده 80,000 نفر کشته و 2,663 در چین است. اما سازمان بهداشت جهانی (WHO) می گوید: این بیماری همه گیر وجود دارد به اوج خود رسید و به کاهش گذاشته است از فوریه 2.

فراتر از سرزمین اصلی چین, اما آن را شروع به پریدن کرد به حدود 29 کشور و سرزمین با برخی از سه ده مرگ و میر با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن. رشد شیوع در ایران, ایتالیا و کره جنوبی نگرانی خاص هستند.

“ما در حال نزدیک شدن به یک بیماری همه گیر اما هنوز هم وجود دارد امید” گفت: Raina مک اینتایر سر از یک برنامه امنیت زیستی در دانشگاه نیو ساوت ولز.

ایران چهره انزوا

ایران شیوع در میان نصب تحریم های ایالات متحده فشار و تهدید به ترک آن بیشتر قطع. چندین کشور به حالت تعلیق پروازها با توجه به موارد مسافران از ایران به کانادا, لبنان, امارات متحده عربی و عراق است.

برخی از همسایگان نیز بسته مرزها در حالی که عمان در بندر خصب متوقف واردات و صادرات با ایران است.

“این یک ناخوانده و شوم بازدید کننده. به امید خدا ما را از طریق… این ویروس” حسن روحانی رئیس جمهور ایران گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی.

ایران با لغو کنسرت ها و مسابقات فوتبال در سراسر کشور و مدارس و دانشگاه ها بسته در بسیاری از استان ها. بسیاری از ایرانیان در زمان به رسانه های اجتماعی برای متهم کردن مقامات از کتمان حقایق است.

مقامات می گویند آمریکا تحریم ها مانع آن پاسخ به کروناویروس با جلوگیری از واردات از ماسک و داروهای.

کره جنوبی ترین ویروس موارد خارج از چین با 977 عفونت و 10 مرگ و میر در اکثر مرتبط Shincheonji کلیسای عیسی مسیح در شهر Daegu که در آن شیوع اعتقاد بر این است برای شروع با 61 سال.

کلیسای تحت بررسی

مقامات بودند برای تست تمام اعضای کلیسا تخمین زده شده توسط رسانه ها در مورد 215,000 مردم است. رئیس جمهور ماه Jae-در اذعان کرد وضعیت “بسیار قبر”.

در اروپا ایتالیا است که در خط مقدم با بیش از 280 موارد و هفت مورد مرگ و میر بیشتر در شمال لومباردی و ونتو مناطق اما یک مورد در حال ظهور در سیسیل برای اولین بار در کشور در جنوب رم است.

یک برنامه ریزی سه هفته شوت در ایتالیا برای تام کروز هفتم تفرج در ماموریت: غیر ممکن است سری هم به تعویق افتاد در حالی که میلان کلیسای جامع بسته شد و کارناوال ونیز لغو شد.

خطوط هوایی شروع به محدود کردن پرواز به ایتالیا, در حالی که قیمت ماسک و ژل سر به فلک کشید.

کرواسی, افغانستان, بحرین, عراق, کویت و عمان در گزارش اول خود را جدید کروناویروس موارد در افرادی که تا به حال شده است به ایران.

با ده ها تن از رویدادهای در حال حاضر آمار و ژاپن که تا به حال چهار کشته و 850 موارد گفته زودرس به بحث در مورد لغو بازی های المپیک توکیو با توجه به شروع در جولای 24.

ایالات متحده متعهد $2.5 میلیارد دلار برای مبارزه با این بیماری با بیش از 1 میلیارد دلار رفتن به سمت توسعه یک واکسن.

با سرعت از عفونت های جدید کاهش پکن گفت: محدودیت در سفر باید شروع به برداشته شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>