Yashasvi Jaiswal استفاده می شود به سختی. او زندگی در یک چادر, آیا شغل های عجیب و غریب و حتی به فروش می رسد pani پوری برای زندگی. 21-day مستند در هند با توجه به کروناویروس همه گیر ممکن است به عنوان سخت به عنوان فکر نمی بازی لیگ برتر هند.

نوجوان بود و پر زرق و برق ICC U-19 جام جهانی در آفریقای جنوبی و او شروع به آماده شدن برای ازدواج خود IPL برای راجستان Royals اما Covid-19 شیوع می ایستد در مقابل رویاهای خود را.

ایمنی مهم است

اهل بمبئی است که با ثبت پنج مرگ و میر تا کنون با توجه به این ویروس ممکن است مدت زمان طولانی برای Jaiswal — خریداری شده توسط Royals برای ₹2.40 کرور — برای ضربه زدن به شبکه. “این وضعیت در حال حاضر و من باید برای مقابله با آن است. IPL خواهد بود ایده آل برای من است اما در حال حاضر این مهم است که به امن باقی می ماند. من می خواهم برای بهبود بازی من در این زمان.

“من بسیار با انگیزه است. کریکت رویای من است و من را حفظ خواهد کرد به دنبال آن تا روز من می توانم. در زندگی شما نمی توانید آنچه شما باید در هر زمان” Jaiswal گفت Sportstar.

استقبال گرم در Royals

نزدیک که چپ دست می تواند به پول نقد-غنی لیگ شد سلطنتی اردوگاه در Nagpur در اوایل این ماه. “این یک احساس بسیار خوبی را در اردوگاه. سلطنتی خانواده واقعا به من داد یک گرم خوش آمدید. عالی بود برای دیدار با زوبین Bharucha [رئیس کریکت در Royals].

“من تا به حال خوب عمل کردند. IPL همه چیز در مورد بازی در شرایط مختلف و متفاوت درها. زوبین آقا به من گفت که بسیاری از چیزهایی که گفت:” Jaiswal پیشرو اجرا گلزن (400 اجرا می شود) در Colts’ جام جهانی.

نه راضی

اما او راضی نیست. زندگی تغییر زیادی نکرده پست نمونه ممتاز ویژه نمایش رویداد. “من یک شروع خوب در U-19 اما در حال حاضر من مجبور به نگه داشتن کار به انجام حتی بهتر به طوری که من می تواند به بازی در بالاترین سطح است.

“من انجام آنچه من می توانم در خانه انجام دهید. من انجام من تناسب اندام دریل و من در تلاش برای باقی می ماند روحیه به طور مداوم صحبت کردن به من مربی Vishnu سینگ. در حال حاضر من هم به بازی با خواهر کوچک من که چیز خوبی است.” او اضافه شده است.

همانطور که در حال حاضر Jaiswal نگرانی نهفته در خرید ملزومات است. “آن است که واقعا دشوار است برای همه ما برای دریافت مواد غذایی و ملزومات. هیچ کس می خواهد به خطر چون هر کسی می تواند در گرفتن virus.”

IPL تردید است اما Jaiswal قصد روشن است. او ممکن است در حال حاضر آغاز شده visualising Jasprit Bumrah کشتیها و مقابله با آنها را در سر خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی