ویروس ترساندن نگه می دارد و بازدید کنندگان به دور از “بهشت” جزیره

در دسامبر 2019 سریلانکا ثبت شده به عنوان بسیاری از 2,41,663 ورود توریست. آن 4.5 درصد کمتر از این تعداد در ماه دسامبر 2018 اما هنوز هم قابل توجه است. در عبور از 2,00,000-علامت گذاری به این شکل نشان داد که سریلانکا انعطاف پذیر صنعت گردشگری تا به حال منعکس پس یکی از آن ترین تست مراحل پس از عید پاک ترور بمب گذاری در مارس 2019.

سریال انفجار ادعا کرد که بیش از 250 زندگی — از جمله حدود 45 خارجی — دفع بازدید از جزیره بهشت آنقدر که حتی بهترین معاملات در هتل های لوکس هم قطع آن برای بسیاری از. ورود به سال گذشته کاهش یافت و 18 درصد از 2.3 میلیون واردان در سال 2018 اما این هنوز به معنای برخی از بهبود از ویرانگر ماه مه که دیدم 70% سقوط در ورود.

چیزهایی که تا به حال فقط شروع به دنبال در پایان سال گذشته هنگامی که خبر بد دوباره به نام “کروناویروس’. سریلانکا خود گزارش داد تنها در یک مورد — از — توریستی که به طور کامل بهبود در قرنطینه و چپ در فوریه 19. تمام 33 سریلانکا دانش آموزانی که در بازگشت از ووهان در استان چین, کانون COVID-19 آزمایش منفی آوردن برخی از امداد رسانی به این کشور بود که هراس دیگر فاجعه است.

همچنین به عنوان خوانده شده | چینی گردشگری در سریلانکا تست مثبت برای Coronavirus

بیشتر Hambantota بندر بین المللی است که مدیریت چین-پورت ساخته شده و استخدام بسیاری از کارگران چینی گفت: تمام کارکنان و اعضای خانواده خود که در بازگشت از چین فقط قبل از این بیماری همه گیر را شکست قرنطینه بودند. این پورت نیز قرار داده شده تحریم در کارکنان که رفت خانه برای سال نو چینی, درخواست از آنها برای عقب ماندن تا زمانی که چراغ سبز داده شده است برای سفر ایمن توسط سریلانکا و مقامات چینی.

این ویروس خواهد رسید این جزیره از راه های دیگر. سری لانکا گردشگری توسعه خودگردان (SLTDA) داده ها نشان می دهد 17.7 درصد رکود در ورود توریست در ماه فوریه است. پاییز است به طور گسترده ای نسبت به COVID-19 و جهانی آن تاثیر گردشگری و مسافرت های بین المللی.

در حالی که غربالگری مکانیسم های اضافه شده به فرودگاه ها و بنادر هفته گذشته سریلانکا متوقف کروز گردشگری در میان گزارش از COVID-19 كردن به اروپا و ایالات متحده آمریکا در میان آن منبع کلیدی بازار. سریلانکا تساوی نزدیک به 60 کروز تماس از یک سال اپراتورهای تور که می گویند ترجمه را به حدود 1,00,000 بازدید کنندگان است. “مسافران کروز معمولا صرف یک روز در کلمبو و را سرپرستی تورهای پیاده روی برای آنها را برای حدود $50. در حال حاضر که هیچ چیز برای گردشگران در یک سفر دریایی اما برای ما که هنوز برخی از پول به خصوص بعد از یک ویرانگر سال” گفت: Ajit د Soyza مدیر عامل Ceymondu سفر. شرکت های بزرگ هنوز هم “مدیریت”, او گفت:, اما شرکت های کوچکتر مانند خود را که صرف میلیون ها نفر در اوایل سال گذشته در تبلیغات هستند در یک نقطه سخت به عنوان آنها به سختی هر گونه بازگشت سرمایه گذاری در سال گذشته است. سری لانکا است تقریبا به طور کامل از دست گردشگران چینی در این سال و این صدمه به ویژه از چین پدید آمده و یکی از منبع بازار برای صنعت گردشگری در چند سال گذشته است.

پس COVID-19 اما چین کردن لیست بالا 10 توریستی تولید بازار تا کنون این سال است. با توجه به SLTDA, ورود توریست از چین کاهش یافت 92.5 درصد در ماه فوریه نسبت به مدت مشابه ماه سال گذشته است.

تاثیر بر اقتصاد

نمایندگان از سریلانکا $4.4 میلیارد دلار در صنعت گردشگری به تازگی به بررسی وضعیت و اشفتگی فکری موقتی راه برای مقابله با این وضعیت روزانه FT گزارش شده است. وزن در بانک مرکزی گفت: COVID-19 شیوع است به احتمال زیاد به تحت تاثیر قرار سریلانکا در عملکرد اقتصادی.

رعایت که “دقیق” تاثیر در سریلانکا اقتصاد خواهد بستگی به میزان گسترش جهانی COVID-19 آن تداوم و سیاست پاسخ از اقتصادهای بزرگ و شرکای تجاری راس بانک اشاره کرد که سریلانکا اقتصادی لینک با چین می تواند به طور مستقیم تحت تاثیر قرار به عنوان حجم قابل توجهی از کالاهای مصرفی متوسط کالا و سرمایه گذاری کالاهای وارداتی از آن کشور است.

“احتمال کاهش رشد اقتصاد جهانی و اختلال در زنجیره تامین می تواند تحت تاثیر قرار سریلانکا کالا و خدمات-صادرات و همچنین مربوط به تدارکات. کاهش جهانی گردشگری جنبش را تحت تاثیر قرار سریلانکا بخش گردشگری علاوه بر تاثیر مستقیم کاهش ورود از چین است. گسترش ویروس به کشور با تعداد قابل توجهی از سریلانکا کارگران مهاجر می تواند بر جریان پول به عنوان” بانک مرکزی گفت: در بیانیه اخیر.

کوچکتر تور عامل شرکت بیشتر تاثیر به گفته آقای ده Soyza. “و آن را فقط به ما یک بحران به معنی کابین اپراتور خودکار-کالسکه رانندگان, فروشندگان سوغات — بسیاری از بازیکنان کوچک مانند آنها بد.”

(میرا Srinivasan است هندو را کلمبو خبرنگار)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>