ویروس تلفن soars در ایتالیا; ایالات متحده موارد دو

ایتالیایی ها محکم برای دومین روز ملی مستند روز چهارشنبه پس از یک افزایش شدید در coronavirus مربوط به مرگ و میر به نیویورک اعزام گارد ملی برای مهار یک بیماری است که کاشته وحشت در سراسر جهان.

 

در اروپا سخت ترین-آمار کشور گفت: مرگ و میر از COVID-19 افزایش یافته بود در روز سه شنبه یک سوم به 631 با افزایش اپیدمی ویران کردن با جهانی ورزشی و فرهنگی و رویدادهای سیاسی.

 

در حالی که مقامات در چین که در آن شیوع آغاز شد اعلام کرده اند آن را “اساسا پیشتر” موارد در حال افزایش در سراسر جهان موجب وحشت خرید در مغازه ها و نوسانات در بازارهای مالی است.

آن به ظاهر بی امان مارس در حال حاضر ادعا کرد اولین قربانی در آمریکای مرکزی با 64-سال-پیر مرد در حال مرگ در پاناما در روز سه شنبه. اندونزی نیز در گزارش اول خود را به مرگ.

چین باقی مانده است سخت ترین-آمار کلی با بیش از 80,000 موارد و 3000 و میر ناشی از جهانی در مجموع 1,17,339 موارد و 4,251 مرگ و میر در 107 کشور و سرزمین با توجه به خبرگزاری فرانسه شمارش.

پکن گزارش داد افزایش وارداتی موارد شنبه دامن زدن نگرانی که عفونت از خارج از کشور می تواند به تضعیف پیشرفت آن در متوقف کردن گسترش ویروس.

با این وجود برخی از شرکت ها در ووهان چین شهر که در آن ویروس پدید آمده در اواخر سال گذشته هستند مجاز به بازگشت به کار — نشانه همه چیز به تدریج به حالت عادی بازگشت.

Coronavirus آلوده کردن تمام جنبه های زندگی از جمله سیاست های ایالات متحده دموکراتیک آرای انتخابات ریاست جمهوری برنی ساندرز و جو بایدن هم لغو تظاهرات.

و دلیل انتقاد از مقامات ایالات متحده’ پاسخ به نیویورک اعزام گارد ملی برای اولین بار در طول بحران به کمک شامل گسترش این بیماری از یک عفونت-ضربه حومه.

“این یک اقدام چشمگیر, اما از آن است که بزرگترین خوشه ای در کشور است. این به معنای واقعی کلمه یک مسئله مرگ و زندگی” گفت: دولت فرماندار اندرو کومو. حداقل 28 نفر کشته شده اند در ایالات متحده آمریکا با 1,025 آلوده— نزدیک به دو برابر 550 تعداد موارد تایید شده در روز قبل از.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>