ویزا از دبی ابراهیم لغو شد برای او ‘anti-هند’ فعالیت: دولت رسمی

ویزای بریتانیا مجلس دبی ابراهیم لغو شد به عنوان او غرقه شدن در فعالیت های که رفت و در برابر هند منافع ملی گفت: یک مقام دولتی در روز سه شنبه.

کار و نماینده رهبر انگلیس در پارلمان این همه حزب و گروه پارلمانی برای کشمیر خانم ابراهیم تبعید شد به دبی روز دوشنبه به عنوان او پیدا شد و نه در اختیار داشتن یک مدرک معتبر هند ویزا. خانم ابراهیم ادعا کرد که او “مانند یک درمان جنایی” در فرودگاه دهلی نو قبل از قرار داده شده در یک پرواز از هند است.

روز سه شنبه خانم ابراهیم مشترک یک کپی از e-کسب و کار ویزا در توییتر. ویزا اعطا شده در 7 اکتبر 2019 معتبر بود را برای یک سال برای حضور در “جلسات کسب و کار.”

اما یک مقام دولتی گفت هندو که او ویزا لغو شد در فوریه 14 و خانم ابراهیم بود و رندانه در مورد آن.

این مقام گفت: “او e-کسب و کار ویزا لغو شد در 14 فوریه سال 2020 در حساب از غرقه شدن در فعالیت های که رفت و در برابر هند منافع ملی. رد e-کسب و کار ویزا بود و رندانه به او در 14 فوریه.”

این مقام افزود که خانم ابراهیم بود و نه در اختیار داشتن یک ویزای معتبر در زمان سفر او به هند بود و او بر این اساس درخواست برای بازگشت.

خانم ابراهیم تشکیل جلسات در وضعیت حقوق بشر در جامو و کشمیر و همچنین در هند و پاکستان و جنگ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>