ویساکاپاتنام نشت گاز | روستاییان مرحله اعتراض در مقابل LG پلیمرها

تنش غالب در مقابل دروازه اصلی LG پلیمرها در RR Venkatapuram در ویساکاپاتنام به عنوان روستاییان حمل چهار جسد که به علت نشت استایرن مونومر و گاز و تحصن کردند و خواستار تغییر این شرکت اینجا را در روز شنبه.

این حادثه زمانی صورت گرفت که DGP آندرا پرادش D. Goutam سونگ شد بازدید از محل حادثه.

همچنین به عنوان خوانده شده | بدون مطالعات علمی گزارش استایرن گاز باعث مرگ و میر

بیش از 100 روستاییان حمل چهار بدن مرده تحصن کردند و خواستار آن است که این شرکت منتقل می شود به عنوان آنها در حال حاضر به زندگی با خطر همیشه حاضر.

پلیس مجبور به توسل به خفیف lathi شارژ برای کاهش این وضعیت است. اما آنها به سمت چپ تنها پس از کمیسر پلیس Rajeev کومار مینا مداخله و اطمینان آنها را به نگاه به نارضایتی خود.

همچنین به عنوان خوانده شده | نشت بخار از استایرن مونومر مخزن منجر به ویساکاپاتنام تراژدی: LG

ممکن است recollected که در ساعات اندکی از روز شنبه حدود ساعت 3.30 صبح استایرن مونومر بخار به بیرون درز کرده از یکی از دو استایرن مخازن ذخیره سازی و فرا گرفته RR Venkatapuram ایجاد کرد و چهار نفر دیگر روستاهای اطراف پوشا بیش از یک شعاع 1.5 تا 3 متر. استنشاق گاز سمی, 12 نفر کشته و بیش از 300 نفر بودند به بیمارستان منتقل شد.

وزیر Y. S. Jagan موهان ردی بلافاصله اعلام کرد یک بسته از ₹1 کرور روپیه به خانواده مرحوم شغل به یک عضو از خانواده و کشت و کمک های دیگر بسته است.

همچنین به عنوان خوانده شده | NGT هدایت LG پلیمرها هند به سپرده ₹50 کرور

“ما خوشحال هستند با بسته بندی اعلام شده توسط سانتی متر اما ما راضی نیست با این نگرش این شرکت است. تا کنون آنها نمی آمد و چهره ما و یا حتی زحمت به پرس و جو در مورد ما خوب بودن. این است که یک کارخانه مواد شیمیایی و نمی توان آن را واقع در میان پرجمعیت زندگی. ما تقاضای خود را فوری تغییر, به عنوان در حال حاضر ما باید به زندگی با این خطر” گفت K. Appanna ساکن RR Venkatapuram که از دست عموی خود را در این حادثه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>