Vishnu Vishal پرداخت کارکنان خود را به طور کامل برنده قلب آنلاین

همیشه از مستند اعلام شد, فیلم تامیل شخصیت شده اند کمک روزانه-شرط کارگران و تکنسین های خود را در راه کوچک در پی COVID-19 بیماری همه گیر. مانند هر صنعت coronavirus ترساندن است فلج عملکرد Kollywood و متوقف کار کشت از فیلم که تحت مراحل مختلف تولید کمک بسیار زیاد به از دست دادن و کاهش پرداخت.

آن است که در این سناریو که Vishnu Vishal را به موقع ژست برنده قلب در اینترنت. این بازیگر تولید, خانه, Vishnu Vishal Studioz است بنا به گزارش مراقبت از حقوق تکنسین های درگیر در پروژه ها و پرداخت آنها را در کامل است.

 

خبر آورده بود توسط مدیر آرون Vaidyanathan در توییتر. او نوشت: “در مورد خواندن @TheVishnuVishal مراقبت از سه تیم خلاق و تولید کارکنان و کارکنان دفتر با حقوق و دستمزد کامل به طوری که آنها برای زنده ماندن. با عدم اطمینان از COVID 19, خود, پروژه های…ژست خود را از رسیدن ستوده است. موسسه خیریه آغاز می شود از خانه. الهام بخش است.” این خبر پس از بازیگر Vijay آنتونی بیانیه اخیر برای کاهش حقوق و دستمزد خود را با 25 درصد تخمین زده می شود حدود ₹1 کرور.

آخرین دیده می شود در Sillukkuvarupatti Singam, Vishnu Vishal آرایه ای از فیلم برای انتشار برنامه ریزی شده در این سال است. در میان است که Kaadan, شاه و موهان دس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>