بازدید هنرمند Alamelu Annhamalai نمایشگاه و در حمایت از صلیب آبی از هند

نام او Sunface و او روشن هر روز. غیر رسمی ‘طلسم’ از صلیب آبی هند در حال برگزاری قرمز, کریسمس, کمان در دهان خود دانه دار چشم های قهوه ای و خز سیاه و سفید در برابر پس زمینه از Juno-esque نارنجی راه راه. پرتره بخشی از شهر مبتنی بر هنرمند Alamelu Annhamalai آینده نمایشگاه بوم برای یک علت.

تا یک سال پیش به معروف ذواليمينين 26 ساله بود و ترس از حیوانات سگ در خاص است. و سپس او پیوست صلیب آبی از هند به عنوان یک داوطلب; این یکی از 2019 اهداف به دریافت بیش از این ترس است. “من یک حس جامعه وجود دارد به اطلاع مردم (از جمله کودکان) که داوطلبانه و کار وجود دارد. من احساس کردم که اگر من نمی تواند کمک کند به همان اندازه به عنوان آنها چه چیز دیگری می توانم کمک کنم ؟ ” می گوید Alamelu.

هنر او احساس یک راه خوب برای جلب توجه به علت و بنابراین در طول ماه گذشته آنها با هم قرار داده و بوم باعث نمایشگاه است. مجموعه ای از آثار او ساخته شده بیش از چند سال گذشته خواهد بود و برای فروش در اینجا و نیمی از فروش اهداء خواهد شد به صلیب آبی در هند.

Visit artist Alamelu Annhamalai’s exhibition and show support for Blue Cross of India
Visit artist Alamelu Annhamalai’s exhibition and show support for Blue Cross of India

در حالی که Alamelu هنر است و نه محدود به یک موضوع خاص (او با استفاده از رسانه های متعدد مانند اکریلیک و آبرنگ و قلم و جوهر و زغال) کار خود را به طور کلی مفهوم-محور. “هر قطعه دارای یک داستان خود را,” او می گوید.

برای این نمایشگاه خواهد بود و با نمایش نقاشی از نمایشگاه انفرادی در Lalit کالا Akademi, ‘یک سرباز از امید”. او همچنین کار با نمایشگاه انفرادی متصدی Anisha کام و پر زرا به ایجاد یک سری از نقاشی بر روی حیوانات Anisha تا به حال عکس. عنوان هر یک از نقاشی — از هدایت (یک فیل مادر و کودک) به دوستانه (دزدکی meerkats) — نشان دهنده کیفیت Alamelu همکاران با این عکس.

“من هم یک سری که در آن من گرفته اند همه صفحات از یک کتاب (هنر بازسازی مردان توسط Paul Campbell) و نشان داده شده و قاب هر یک از آنها,” او می گوید. “من می خواستم به نقطه چگونه ما به عنوان یک نسل را متوقف خواندن کتاب که بسیار است.”

قدیمی چاپ صفحات کتاب در حال تاب با قلم و جوهر و زغال چوب نقاشی هر کدام با الهام از محتوا و کلمات خاصی در آن صفحه خاص که ایستاده بود برای Alamelu. مجموعه 55 قطعه یکی در هر صفحه از کتاب و 15 از آنها هنوز هم برای فروش.

Visit artist Alamelu Annhamalai’s exhibition and show support for Blue Cross of India

برای سه روز از این نمایشگاه Alamelu انجام خواهد شد ذواليمينين زنده طرح در 5 pm. این نقاشی ساخته شده است که او ویروسی (یک Instagram تصویری از نقاشی با هر دو دست را به دست آورد بیش از هشت میلیون نمایش) نیز نمایش داده خواهد شد وجود دارد.

نقاشی بر روی فروش در هر نقطه از محدوده ₹500 به ₹80,000. “من برای همه مقرون به صرفه هنر است. مردم این تصور که هنر تنها برای نخبگان, اما شما می توانید پیدا کردن یکی در هر بودجه, اگر شما می دانید که به کجا نگاه,” او می گوید.

بوم برای یک علت افتتاح مي شود Shakunthala گالری هنر CP مرکز هنرهای Alwarpet در فوریه 28, 6 pm. نمایشگاه و فروش برگزار خواهد شد از 29 فوریه تا 2 مارس 10 صبح تا 7 بعد از ظهر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>