بصری به چالش کشیده Shifna Meriam یوتیوب رادیو ‘Minnaminni’ یک پلت فرم برای استعدادهای ناشناخته از کرالا

“سلام, سلام,, اینجا, است, ‘minnum tharam’ (چشمک ستاره) در Minnaminni رادیویی آنلاین. با او است و من RJ Shifna می گوید:” Shifna Meriam در صدای روشن و عمدا جعلی لهجه. او در ادامه به معرفی یک خواننده در Minnum Tharam یکی از برنامه های کانال. “این است که به معرفی استعدادهای پنهان که ممکن است محو می خواهم از فرصت ها است. اگر من رسیده اند در هر نقطه از آن است که به لطف چند نفر که من را تشویق و هرگز sympathised با من. از طریق رادیو Minnaminni (که به معنی “کرم شب تاب” در مالایایی) من می خواهم همه افراد با استعداد را به یک فرصت برای به نمایش گذاشتن توانایی های خود می گوید:” 20 سال است.

خوانندگان و نوازندگان و تقلید هنرمندان با حضور در رادیو. Shifna اذعان می کند که مطالعات و کار بدان معنی است که او نمی تواند پست تمام است که بسیاری از قسمت ها در کانال اما مستند داده است او در این زمان به تمرکز بر روی کانال. در حال حاضر یک پست جدید اضافه شده است در روز متناوب است.

یک جوجه نویسنده و شاعر Shifna نیز برجسته برخی از داستان های او در این کانال. ‘سمفونی’ یک داستان کوتاه نوشته شده توسط او گنجانده شده بود در این کانال به صورت صوتی. “پس از من تقلید artiste من تصویب کل داستان خودم. ‘Malakha’ (فرشته) ارائه شده همراه با دو صدای دیگر هنرمندان و ‘Nanmamaram’ نیز پخش در کانال. همه برنده قدردانی,” او می گوید. ‘ده PSC’ کوتاه و ترد یکی برای کسانی که آماده شدن برای امتحانات انجام شده توسط کرالا خدمات عمومی کمیسیون.

نزدیک به یک سال آنلاین رادیو 600-plus مشترکین و امکانات استعداد از سراسر کرالا. Shifna خودش یک ستاره در حق خود او است و پنج بار برنده کرالا مدرسه دولتی جوانان جشنواره است.

مستقل بودن

Shifna می گوید او همواره در گوش لهجه و صدا و بنابراین قادر به تقلید مردم و audioscapes به کمال است. بصری به چالش کشیده و از بدو تولد Shifna می گوید او یکmma (مادر), Shahina است و دلیل موفقیت او است چرا که او هرگز به او اجازه دهید احساس های مختلف و یا sympathised با او. “درست است که من به کشتی من در اطراف اما او روشن ساخته است که من می خواهم به یاد بگیرند که مستقل نیست و انتظار داریم دیگران به خاطر کمک به من” ادعا می کند Shifna.

Shifna Mariyam with her mother, Shahina

او آفتابی نگرش و استعداد موسیقی خود متوجه شده در مدرسه ابتدایی. اما از آنجا که مادر او در بر داشت آن را دشوار است به حقه بازی او مسئولیت بسیاری از Shifna تا به حال به متوقف کردن او درس موسیقی. اما یکی نیست به گریه بیش از دست رفته فرصت های Shifna معطوف به تقلید و حق آن را به بالا. به عنوان یک مبتدی Shifna مورد استفاده برای نوشتن اسکریپت خود و دیالوگ اما هنگامی که او را نگه داشته و کیسه جوایز در رده اشاره کرد تقلید artiste Kalabhavan Pradeep تماس گرفته و ارائه شده به او مهارت های ذاتی. “این زمانی بود که من در کلاس 10 و تا به حال برنده جایزه دوم و یک کلاس در منطقه در سطح رقابت” او به یاد می آورد.

پس از آن او تا به حال مربیان در Pradeep, Kalabhavan Noushad و Kallara Anzar. او موفقیت و اعتماد به نفس به دست آورده به رسمیت شناختن در برنامه های تلویزیونی و برنامه های. به امید فارغ التحصیلی او در مالایالام Shifna می گوید که او با هدف به اتحادیه خدمات عمومی پس از معاینه او پس از فارغ التحصیلی در مالایالامی.

آیا او یک پیام به انتقال? “بله احساس نمی متاسفم برای کسانی که به چالش کشیده شده توسط هر نوع ناتوانی است. اگر این کودکان داده می شود یک کمی اندکی از کمک به آنها را انجام دهد و همچنین هر گونه دیگر کودکان اگر نه بهتر از آنها است. ما نمی خواهیم همدردی اما ما نیاز به همدلی و فرصت های,” او می گوید.

اغلب این کودکان داده می شود و نه به اندازه کافی توجه است. اما او احساس می کند که در حالی که مدارس برای نابینایان آنها آموزش خط بریل و انجام یک کار خوب در آموزش کسانی که با ویژوال چالش های Shifna یک دانشجوی سابق یک مدرسه برای نابینایان خودش توضیح می دهد که بسیاری از مدارس را به دانش آموزان مهارت در زبان انگلیسی است. “قرار می دهد که ما در یک نقطه ضعف. من احساس می کنم ما خیلی بهتر انجام دهد اگر ما تا به حال یکپارچه مدارس. بصری به چالش کشیده و کودکان باید نه لزوما رفتن به کور مدارس تنها. مدارس مانند Jyothirgamaya می تواند کار شگفتی برای ما,” او avers.

پس از او به همراه دو Shifna شد مربی بصری به چالش کشیده و فعال تیفانی Brar که آغاز شده است یک مدرسه Jyothirgamaya برای کسانی که با مشکلات مشابه. تیفانی استفاده می شود برای رفتن به Shifna خانه در حومه شهر تریواندروم و تدریس او را به خط بریل و استفاده از کامپیوتر است.

قبل از او آویزان است و من درخواست خود را به صورت یک عکس از او. او می پرسد اگر واتساپ را انجام خواهد داد. زمانی که من درخواست او را برای یک عکس را فرستاده و او می گوید او می خواهد سعی کنید به عنوان او می تواند انجام آن را برای اولین بار. پنج دقیقه بعد, عکس زمین در صندوق پستی من.

دیگر برای اولین بار این زن مصمم و با یک رویا به دنبال!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>