ولادیمیر پوتین کیسه برجسته کرملین ایدئولوگ اوکراین تندرو ولادیسلاو Surkov

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در روز سه شنبه را رد کرد و یک جانباز پس از یک مشاور که تا به تازگی موفق روابط مسکو با جنگ زده اوکراین است.

آقای پوتین اخراج ولادیسلاو Surkov دیده می شود به عنوان یک تندرو توسط بسیاری از در کیف در یک مختصر و مفید دو خط بیانیه کرملین سایت. خود را اخراج که همزمان با شعله ور کردن جنگ در شرق اوکراین شده بود شایعه برای هفته ها.

فرمان صادر شد یک هفته پس از کرملین گفت: سران اوکراین متولد مقام دیمیتری کوزاک شد و در حال حاضر مسئولیت مدیریت روابط مسکو با اوکراین به طور موثر sidelining آقای Surkov.

روابط میان مسکو و کیف هم پاشید پس از روسیه ضمیمه اوکراین در منطقه کریمه در سال 2014 و مسکو به حمایت از جدایی طلبان راه اندازی شورش در Donbass شرق اوکراین که به کشته شدن بیش از 13000 نفر است.

روسیه هیچ نقشی در جنگ است.

مسکو و کیف در حال کشمکش بر سر نحوه اجرای توافق صلح در Donbass اما عمده اختلافات باقی می ماند و پر normalisation دور است.

الکسی Chesnakov یک تحلیلگر سیاسی که با استفاده از به کار آقای Surkov در روسیه ریاست جمهوری اعلام کرد در ماه گذشته که آقای Surkov استعفا کرده بود “به دلیل تغییر در سیاست در مورد اوکراین”.

“این تصمیم توسط Surkov و تغییر نخواهد کرد. من می دانم که آن را از Surkov خود را,” او گفت:.

یکی دیگر از منابع نزدیک به آقای Surkov گفته رویترز که آقای Surkov کرده بود واکنش نشان داد و به شدت به Kozak انتصاب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>