‘صدای رزمندگان’ کمک به آسام در مبارزه با COVID-19

در آن زمان پلیس و کارکنان بهداشت و درمان در آسام کمتر از یک هفته برای پیگیری و تست نمونه از برخی از 650 از 861 نفر بود که در بازگشت از دهلی Tablighi Jamaat رویداد در ماه مارس است.

محرومیت یکی, تمام 27 از کسانی که تا به حال مورد آزمایش قرار COVID-19 مثبت تا پنج شنبه تا به حال یک لینک با جماعت مذهبی.

اطلاعات است که به کمک کارکنان خط مقدم قرار دادن این افراد همواره از یک ساختمان در گواتی را Bamunimaidam محل. این ساختمان که در آن Sarathi 104 خط تلفن خدمات از عمل.

همچنین بخوانید: نامه درخواست به CJI به دنبال ممنوعیت کامل فعالیت های Tablighi Jamaat

Bamunimaidam یکی از گواتی شلوغ ترین نقاط به دلیل محبوب متعدد و گسترده در بازار perishables اعتقاد به ارائه یک معامله بهتر از دیگران در این شهرستان است.

وزوز در خط تلفن است و در تضاد قفل شده-پایین شهر فراتر از دیوارهای آن — به سختی و با یک روح در خیابان و تنها گاه به گاه عبور وسیله نقلیه معمولا از پلیس و یا بهداشت و درمان پرسنل و یا کسانی که ارائه ملزومات به مناطق خاص.

اینجا 90 مردان و زنان — 30 به یک شیفت هشت ساعت با هر عضو نشسته در یک اطاقک و پوشیدن هدفون — ورود به سیستم تماس خود را در دسکتاپ. وعده های غذایی و توالت می شکند از هم جدا آنها چوب به یک روال: حضور در تماس به عنوان به زودی به عنوان تلفن زنگ میزند و ورودی اطلاعات دریافتی در دسکتاپ.

همچنین بخوانید: هند لغو ممنوعیت صادرات هیدروکسی کلروکین مواد مخدر مورد استفاده در درمان COVID-19

“این تیم شده است دست زدن 9,000 تماس 3,000 بیش از ظرفیت عادی هر روز از روز دولت آمد به می دانم که بسیاری از مردم در حال بازگشت از Nizamuddin رویداد احتمالا غافل که آنها می تواند آلوده” گفت: Pomi Baruah معاون وزیر در وزارت بهداشت که قرار بود ساخته شده dodol افسر 104 خدمات دو هفته پیش.

“خط تلفن راه اندازی شد, چند وقت پیش برای مسائل مربوط به سلامت اما تبدیل شد به COVID-19 خط تلفن. همه چیز کاملا عادی تا زمانی که قیام یک هفته پیش با بستگان و دوستان و همسایگان از کسانی که با حضور Nizamuddin رویداد فراخوانی برای راهنمایی و آدرس از مردم برای کارکنان خط مقدم برای قرار دادن” او گفت هندو.

با تمرکز بر مبارزه با COVID-19 خط مقدم کارکنان آسام وزیر بهداشت Himanta Biswa سرما اذعان کرد نقش “صدای رزمندگان” در تلاش برای ضرب و شتم رمان coronavirus. “این افزایش ما روحیه” رهبر تیم در خط تلفن مرکز گفت.

با توجه به Paresh Parasnis مدیر عامل شرکت Piramal بنیاد که با همکاری این آسام دولتی و ملی بهداشت ماموریت در ارائه 104 خدمات تلفنی ثبت 250% پرش در تماس پست-مستند.

“از طریق Sarathi 104 ما ارائه اعتبار اطلاعات به عنوان در هر دستورالعمل WHO و وزارت بهداشت و رفاه خانواده به 1,35,727 ذینفع در آسام در مه” آقای Parasnis گفت. “این طرح کمک کرده است و در پایین آوردن اضطراب و ترس در جامعه ناشی از کروناویروس,” او اضافه شده است.

دیگر کمک کرده اند در لباس پوشیدن بیش از حد. این گوشی از 1077 خدمات ارائه شده توسط Kamrup دولت های منطقه باید به ندرت متوقف زنگ.

“مردم در ابتدا به نام برای کسب اطلاعات در مورد اقدامات ایمنی و به راهنمای ما برای مردم در مجاورت که سفر کرده بود به تازگی اما گزارش به مقامات برای قرنطینه” گفت: اطلاعات افسر راتان Soud. “امروزه در تماس هستند بیشتر در مورد در دسترس بودن از ملزومات,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر