یک کرکس منطقه امن ” است که شامل قسمتهای جنوبی کارناتاکا شده است مطرح برای احیای جمعیت این پرندگان لاشخور است که مغولان در آستانه انقراض.

جمعیت کرکسهای که همه جا تا کاهش خود را آغاز کرد و در دهه 1990 است و در عین حال ارزیابی می شود اما وجود یک اجماع عمومی است که تقریبا 96 درصد در حال حاضر شده است از بین برود. این کاهش نسبت به گسترده تجويز دیکلوفناک یک داروی مورد استفاده گسترده در درمان بیماری های داخلی دام اما بسیار کشنده به کرکسهای زمانی که آنها خوراک در گاو لاشه.

از این رو گروهی از فعالان حیات وحش مطرح است ایده ایجاد منطقه امن در داخل و اطراف Nilgiri ذخیره گاه زیستکره به عنوان اولین گام به سوی اصلاح و تثبیت کرکس جمعیت. یک کرکس منطقه امن شده است به عنوان یک منطقه که در آن در دسترس بودن مواد مخدر و نسخه آن توسط دامپزشکان ممنوع خواهد شد.

اعضای کرکس حفاظت کار گروه جنوب هند گرد هم آمدند تا تدوین و پیاده سازی اقدامات قوی بر روی زمین برای محافظت از کرکس. این جلسه برگزار شد و در Coimbatore چند وقت پیش تصمیم گرفته شد برای انجام یک هماهنگ جمعیت برآورد کرکسهای برای کمک به درک خود را توزیع و برآورد جمعیت.

D. Rajkumar حفاظت از حیات وحش بنیاد در Mysuru گفت هندو که Nilgiri رزرو شده است مطرح به عنوان یک منطقه امن آن را به عنوان یکی از پرورش سنتی سایت های کرکس و انسان اختلال نسبتا کم است اما برای رقابت از دیگر پرندگان است. اینها برخی از پرورش سنتی و جستجوگری زیستگاه کرکس و ممنوعیت استفاده از dicoflenac در اطراف این مکان می تواند برای اطمینان از ایمنی از پرندگان در دراز مدت, او گفت:.

در حال حاضر dicoflenac است که به طور گسترده ای در دسترس در گوندلوپت, Chamarajanagar, H. D. Kote و Hunsur مناطق مجاور Bandipur است که بخشی از Nilgiri رزرو. “گاو تحت درمان با dicoflenac و زمانی که آنها می میرند کرکسهای خوراک خود لاشه و تمایل به توسعه بیماری های کشنده” گفت: آقای Rajkumar.

هر چند آن معمول است برای دیدن این پرندگان در اطراف Bandipur تا 20 سال پیش تعداد آنها کاهش یافته است در 20 سال گذشته. “وجود دارد یک سایت پرورش در Beladakuppe در Bandipur تا سال 1996 اما در طول سال این سایت ناپدید شد همراه با پرندگان با توجه به اختلال انسان جدا از اثرات dicoflenac گفت:” آقای Rajkumar.

وجود دارد دیگر اعضای که پیشنهاد کرد که کرکس مناطق امن باید شناسایی و اعلام شده در هر ایالتی در جنوب هند است. در کارناتاکا منطقه شامل Bandipur و مناطق اطراف است که بخشی از Nilgiri رزرو شد محسوب می شود ایده آل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی