دستگاه مخابره فیلم ناطق برای جنگل ضرب و شتم ماموران در Kawal ببر رزرو در Telangana

حفاظت از حیوانات وحشی و همچنین به عنوان جنگل در حال رفتن به موثر تر و البته با فن آوری افزایش می دهد. این Kawal رزرو ببر (KTR) مدیریت به زودی شروع خواهد شد با استفاده از ارتباطات بی سیم مجموعه در منطقه هسته در Jannaram را بدست آورد.

ارتباط بوده است یک موضوع از زمان طولانی در مناطق دروغ هشت تا 10 متر درون جنگل به ویژه در بیت مانند Kishtapur و Kothurpalli در بخش.

رادیو پچ پچ به زودی

“در 15 تا 20 روز ما ارتباطی بی سیم مجموعه داده می شود به ضرب و شتم افسران. این کمک خواهد کرد که آنها را به برقراری ارتباط با ما به فوریت هر زمان که مورد نیاز” فاش Jannaram جنگل افسر بخشی (FDO) S. Madhav رائو.

سفر به منطقه هسته KTR نشان می دهد بهبود در مدیریت محل – هر دو از نظر زیرساخت برای تسهیل حیوانات وحشی و گروه مداخله. به عنوان مثال وجود دارد 68 آب بدن در Indanpally, Jannaram و Tadlapet در محدوده Jannaram بخش نگهداری شده توسط گروه. علاوه بر این وجود دارد مجهز چهارم زندگی برای ضرب و شتم ماموران در نگران کمپ.

24×7 نظارت

“به عنوان ضرب و شتم ماموران مستقر هستند خودشان به بیت با کارکنان خود را در جنگل می شود round-the – clock نظارت است. تیم مستقر در کمپ را به عنوان یک واکنش سریع تیم زمانی که مورد نیاز” آقای م. رائو توضیح داد.

یکی از قوی ترین روش های حفاظت در KTR می آید از M-راه راه به پا گشت با ضرب و شتم ماموران و یا نظارت بر سیستم برای ببر – فشرده حفاظت و محیط زیست, وضعیت, یک نرم افزار مبتنی بر سیستم مانیتورینگ داده از مناطق. Jannaram بخش 40 ضربان در سه محدوده فراگیر در مجموع 273 کیلومتر مربع از منطقه هسته از KTR.

طولانی پا گشت

“در ماه ژانویه ما ضرب و شتم ماموران گشت تجمعی از 5000 متر در داخل محدوده ، بهترین تلاش از M. پراساد Kothurpally ضرب و شتم افسر که به سیستم وارد شده در بیش از 330 کیلومتر” در FDO نشان داد.

در حالی که گشت زنی بر پا می دهد افسران بهتر حوزه به صورت مستقیم رویت از حیات وحش و همچنین حفاظت از آنها در مربوطه قضایی مناطق بخش نیز کمک این واقعیت است که آن را کوچکتر افسران در حال حاضر که در فقدان شور و شوق. در میان پیشرفت های دیگر است از القای فشار تصور پد در 126 مکان در جنگل برای بلند کردن پا چاپی از حیوانات وحشی در یک روز به صورت روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>