آن را غیر ممکن است برای ایجاد یک داستان پلیس و بدون تسلیم شدن به ‘پلیس’ استعارههای که پرکوله شده تامیل سینما به طور سنتی. در حال حاضر شما باید آگاه باشید که نوشتن یک پلیس فیلم بهانه ای برای حرکت یک قهرمان را به تصویر شیر مردانگی خود را به نقطه که در آن خون شروع به ریختن از روی صفحه نمایش. که یک مشکل نیست مگر اینکه برخی از دامنه را برای این فیلمساز به کشف یک افسر پلیس پذیری. وقتی که من می گویند آسیب پذیری لطفا اشتباه نکنید آن برای کشتن یک شخصیت مقدس میدوی را از طریق این فیلم فقط به طوری که قهرمان احساس درماندگی’. این سن با مسائل سینمای تامیل را پلیس جهان و ارتباط کمی با والتر.

شده است وجود دارد هرگز یک بیشتر مشخصه بی دست و پا افسر پلیس از سبی Sathyaraj به والتر. تداخل نیست و محدود به تعقیب او در ساخت شخصیت نگاه caricaturish; او می ایستد راست تنظیم می کند و شلوار خود را هر بار که او پیاده به صفحه نمایش به نظر می رسد چوبی — برای اکثر من به شدت پریشان Sibiraj را پر پشت سبیل که مسلما دارای لایه های بیشتری از این اسکریپت. این نیست شخصیت والتر اما از یک بازیگر که به نظر می رسد تنها کسی که در نظر گرفتن تلاش های جدی گرفته شود, در یک فیلم است که هر چیزی اما جدی است.

والتر

  • بازیگران: سبی Sathyaraj, Bava Chelladurai, قشنگتر, Samuthirakani و شیرین Kanchwala
  • مدیر: تو انبو
  • داستان: ASP والتر کشف مرموز مورد از دست رفته بچه ها هماهنگ توسط یک وزیر

مدیر بدون زرق و برق و نگرش در راه او را درک cop, فیلم, مشهود است, حق را از طریق اولیه امتداد. مرکزی درگیری بین دو شخصیت: Eswara Moorthi (Bava Chelladurai در یک زرق و برق دار عملکرد) به خوبی مورد احترام رهبر سیاسی و بلا (Samuthirakani) هر دو متعلق به حزب است.

والتر است که هیچ جا در تصویر تا زمانی که او را به سفارش او توسط افسر فرمانده به کشتن بالا در یک روبرو می شوند. ما می دانیم که سیاست پشت کشتار بالا;) و او دوم-در-خط به Eswara Moorthi و ب) او محافظت خود دکتر-اچ (Natty) از یک مقصر جرم. اما والتر نیست این سوالات را بپرسید. او به سادگی اجرا دستورات مانند یک “سگ شکاری”. این که چگونه Walter است در زندگی. مانند RoboCop. هیچ هیجانی وجود دارد بدون واکنش. به هر حال حیاتی صحنه که تغییر زندگی والتر و شرکت اجرا شده است در اساسی ترین مد — خیلی اساسی برای فیلم متوسط و انقلابی برای یک تلویزیون صابون.

ما ردیابی life of Walter یا Eswara Moorthi یا بالا است یا Eswara Moorth پسر در قانون ؟ ما چپ خاراندن سر ما — حتی سخت تر زمانی که گردابی عاشقانه آهنگ طول می کشد تمام عیار شکل. هر فیلم به شما می آموزد چیزی; گاهی اوقات در مورد زندگی, گاهی در مورد خود وجود است. در اینجا جالب اطلاعات گرفتم از والتر: یک گروه خونی نادر به نام بمبئی خون. در پایان فیلم یکی موظف است به می گویند: وجود خواهد داشت خون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی