می خواهید به عمل با لئوناردو دی کاپریو و رابرت دنیرو? کمک به مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس

هالیوود heavyweights لئوناردو دی کاپریو و رابرت دنیرو پیشنهاد یک فن نمی تواند رد: برای گرفتن یک پیاده روی در نقش خود در آینده فیلم Killers از گل ماه در ازای کمک های مالی به کسانی که نیاز دارند در طول coronavirus بیماری همه گیر.

کارگردانی مارتین اسکورسیزی این فیلم بر اساس David Grann تاریخی کتاب به همین نام است.

“قاتلان…” است که در دهه 1920 اوکلاهما و مراکز اطراف Osage ملت قتل است که در آن اعضای این قبیله بومی آمریکا به قتل رسیدند یکی یکی پس از این گروه شد غنی کردن روغن در بر داشت زیر زمین های خود را.

در یک Instagram تصویری در یکشنبه, دی کاپریو خواست از مردم برای کمک به امریکا در مواد غذایی صندوق به عنوان بخشی از “همه در چالش’

این صندوق که بازیگر با راه اندازی کارآفرین لورن شغل تنظیم شده است برای کمک به اطمینان حاصل شود که هر خانواده نیازمند می شود دسترسی به غذا در این زمان بحرانی.

کسانی که کمک مالی دریافت خواهد شد یک فرصت برای ستاره در “قاتلان…” صرف یک روز در مجموعه و رفتن به مراسم افتتاحیه فیلم, او گفت:.

“اگر شما تا کنون فکر آنچه در آن می خواهم به قادر به کار با بزرگ @martinscorsese_ رابرت دنیرو و خودم این شانس خود را است. رابرت و من در حال رفتن به بازی در یک فیلم جدید به نام Killers از گل ماه’ به کارگردانی مارتین اسکورسیزی. ما می خواهیم به شما ارائه یک راه رفتن در نقش این فرصت را به صرف روز در مجموعه ای با سه ما و حضور در مراسم افتتاحیه و” Once Upon a Time in Hollywood star زیر نویس این ویدئو.

دنیرو گفت که کمک های مالی در http://www.allinchallenge.com را به وعده های غذایی بر روی چهار چرخ هیچ بچه ای گرسنه و مواد غذایی در امریکا صندوق.

در حالی که دی کاپریو برچسب گذاشته شده توسط خود را “گرگ وال استریت” شرکت ستاره Matthew McConaughey و محبوب ترین مجری برنامه تلویزیونی Ellen DeGeneres به پذیرفتن چالش دنیرو رسیده به “رحمت” ستاره Jamie Foxx به درایو ابتکار عمل رو به جلو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>