می خواهید در جام جهانی?

Viswanathan آناند رشته در فرانکفورت Koneru Humpy مدیریت خانه اش در ویجیاوادا در حالی که P. Harikrishna است که در پراگ و B. Adhiban در چنای. آنها – همراه با Vidit Gujrathi در Nashik و Dronavalli Harika در حیدرآباد — خواهد شد ورود به کامپیوتر خود را در 6.30 بعد از ظهر روز 11 آوریل به بقیه جهان. برای یک علت نجیب.

هند بالا چهار مرد و دو زن را بازی چند بازی در برابر بازیکنان در سراسر جهان در پورتال chess.com به پشتیبانی PM-مراقبت صندوق. کسانی که می خواهند ممکن است در مقابل برخی از بزرگترین نامها در بین المللی شطرنج در حالی که همچنین کمک به سوی هند برابر coronavairus.

همزمان با رویداد

در chess.com’s همزمان رویداد ستاره ها را حرکت خود را در 20 تخته هر. تضمین شده بازی برابر آناند حداقل نیاز به یک کمک مالی از $150. اما $25 ثبت نام بازخوانی این شانس را به بازی هر دو از شش ستاره (یکی از آنها ممکن است نند). علاوه بر سه تا از بزرگترین کمک کنندگان را وادار به بازی در برابر آناند در تابلوهای اضافی در طول جریان زندگی در chess.com/tv.

پنج بار قهرمان جهان است که به دنبال به جلو به این رویداد است. “ما فکر می شطرنج طرفداران خواهد لذت بردن از این ایده از بازی این تیم هند و مواجه با برخی از قوی استاد بزرگ” آناند گفت هندو از فرانکفورت در روز پنج شنبه. “من امیدوارم که همه ما خواهد شد برخی از سرگرم کننده و جمع آوری پول برای یک علت خوب است.”

اول

Humpy زنان جهان شماره 2 نیز خوشحالم که بخشی از این رویداد. “هنگامی که chess.com با نزدیک شدن من با این ایده من فورا موافقت کرد,” او گفت:. “این برای تلفن های موبایل بسیار جالب; من فکر می کنم آن است که برای اولین بار است که هند بالا بازیکنان هستند که با هم برای چیزی شبیه به این.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید