بخش در سطح تیم برای تماس با ردیابی

برای مقابله با این بزرگی وظیفه ردیابی تماس از افرادی که آزمایش مثبت برای COVID-19 Bruhat بنگلور Mahanagara Palike (BBMP) تشکیل شده 20-عضو تیم است که کار در بخش سطح.

سیستم جدید قرار داده شده است در محل برای مقابله با جمع شدن در تماس با ردیابی زیر سنبله در موارد در این شهرستان گفت: ارشد, مدنی, رسمی.

این تیم شامل بخش سطح درآمد بازرس و ارزیاب مالیاتی بازرس junior / ارشد بازرسان بهداشت و سلامت 10 معلمان (ساکنان همان بخش) و 10 داوطلب. آنها را تحت نظارت بلوک منابع هماهنگ کننده و خوشه منبع, هماهنگ کننده است که خواهد شد و سپس گزارش به منطقهای مشترک کمیسیون.

فشار بسیار زیاد

این مقام افزود که قبل از سنبله در مورد این سیستم می تواند مسئولیت رسیدگی به 300 مورد. وجود فشار بسیار زیاد بر روی سیستم پس از سنبله که منجر به تاخیر در تماس با ردیابی.”در حال حاضر وجود دارد یک دفتر در تمام بخش های که در آن ورود اطلاعات انجام می شود. شماره تلفن از معلمان و داوطلبان شده است و آنها می توانند با استفاده از نرم افزار تلفن همراه به اطلاعات ورودی” گفت: این مقام که اضافه شده است که در چند روز نظارت اتفاق می افتد در زمان واقعی.

برای نظارت بر کار در مجلس مربوط به حوزه های سطح بدن مدنی در حال طناب در 26 وابسته به التزام tahsildars. در منطقهای در سطح یک تیم است تشکیل شده است از جمله منطقهای مشترک کمیساریای معاون کمیسر (درآمد) مدیر ارشد مهندس آزمایشی دستیار کمیسر بهداشت افسر اپیدمیولوژی و یک مقام از وزارت آموزش و پرورش.

آخرین آمار و ارقام

این BBMP اتاق جنگ گزارش (7 ژوئن) اعلام کرد که در مجموع 3,100 اولیه مخاطبین و 6,350 ثانویه مخاطبین شناخته شده بود توسط بدن مدنی تا کنون.

از 3,100 اولیه مخاطبین 165 در زیر فعال شده است. در مجموع 1,273 ثانویه اطلاعات تماس 6,350 بودند در زیر فعال شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>