وارنر ضربان اسمیت با یک رای را به نفع استرالیا کریکت جایزه سال

احساسی دیوید وارنر روز دوشنبه برنده استرالیایی کریکت جایزه سال ضرب و شتم هم تیمی استیو اسمیت با یک رای در اولین فصل زیر توپ-دستکاری بان کی مون آورده است که خود را rollicking مشاغل برای یک سال متوقف شد.

بی باک, درب بازکن, وارنر برنده سومین الان مرز مدال با 194 رای با سابق آزمون کاپیتان اسمیت گرفتن 193 رای و سریع کاسه پت کامینز آینده سوم با 185.

Ellyse پری ادعا دومین بلیندا کلارک جایزه در کریکت استرالیا جوایز در ملبورن.

سپس معاون کاپیتان و کاپیتان — ورنر و اسمیت — بودند هر حالت تعلیق برای یک سال توسط کریکت استرالیا و درب بازکن کامرون Bancroft ممنوع شد نه ماه خود را برای مشارکت در توپ رسوایی دستکاری در طول یک مسابقه تست در شهر کیپ تاون در ماه مارس سال 2018 است.

با توجه به خیره کننده خود را با بازگشت به بازی پس از یک سال تعلیق عاطفی وارنر برگزار شد و اشک در سخنرانی پذیرش خود را.

“من نمی تواند هر خودمان افتخار به اینجا ایستاده و دریافت جایزه … (و) برای دیدن بقیه بچه های دیگر انجام این کار خوب” وارنر گفت: با توجه به کریکت استرالیا.

“من واقعا تا به حال گرسنگی و عزم به بازگشت و واقعا من را پا به جلو … پس به تابستان بود که واقعا قرار دادن یک لبخند بر روی صورت من.”

وارنر قبلا برنده آرزو فردی جایزه در سال 2016 و 2017. او آرای مجموع 194 سراسر آزمون ODI و T20I فرمت به پایان جلوتر از کاپیتان سابق اسمیت و نه رای روشن کامینز.

وارنر در حال حاضر پیوست یک لیست را انتخاب کنید از چند برندگان الان مرز مدال که شامل ریکی Ponting, Michael Clarke شین واتسون و اسمیت.

در ضمن پری برنده بلیندا کلارک جایزه پس از او هم تیمی الهام Healy صعود هر دو T20 و ODI بازیکن سال جایزه برای زنان و اطفال.

استرالیا محدود اور کاپیتان هارون سهره ادعا نر ODI بازیکن سال جایزه در حالی که Marnis Labuschagne برنده نر آزمون بازیکن سال به رسمیت شناختن.

وارنر همچنین ادعا نر بین المللی Twenty20 بازیکن سال جایزه.

لیست کامل از 2020 کریکت استرالیا جایزه برندگان:

مرد یک روز بین المللی بازیکن سال: Aaron سهره

زن یک روز بین المللی بازیکن سال: الهام Healy

سالن از شهرت القایی: شارون Tredrea

بتی ویلسون جوان کریکت سال: Tayla Vlaeminck

Bradman جوان کریکت سال: وس آگار

نر آزمون بازیکن سال: Marnus Labuschagne

زن داخلی بازیکن سال: مولی Strano

نر داخلی بازیکن سال: شان مارش

سالن از شهرت القایی: Craig McDermott

زن بین المللی Twenty20 بازیکن سال: الهام Healy

نر بین المللی Twenty20 بازیکن سال: David Warner

بلیندا کلارک جایزه: Ellyse پری

الان مرز مدال: David Warner.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>