استرالیا, درب بازکن, David Warner است محکم برای خصمانه دریافت اما امیدوار است طرفداران را نشان می دهد “احترام” را به عنوان او و استیو اسمیت بازگشت به آفریقای جنوبی برای اولین بار از زمان ‘Sandpapergate’ توپ-دستکاری رسوایی که لرزاند جهانی کریکت.

آخرین بار این جفت ارز در آفریقای جنوبی تقریبا دو سال پیش آن خانه فرستاده شد در حقيقت تلاش برای تغییر توپ با کاغذ سنباده در کیپ تاون و تست. هزینه این دو 12 ماه به حالت تعلیق در آورده و برای وارنر یک عمر رهبری ممنوعیت.

بخشوده در خانه

آنها پس از احیا حرفه خود هستند و تمام ببخشند اما در خانه با وارنر در این هفته برنده رای بازیکنان مقامات و رسانه ها به ادعای کریکت استرالیا را بالاترین افتخار این الان مرز مدال — با اسمیت دوم قرار داده.

اما هر دو بازیکن به طور مداوم هو و jeered در طول سال گذشته یک روز جام جهانی و خاکستر سری در انگلستان و آنها در حال انتظار برای دریافت درمان مشابه در آفریقای جنوبی.

ضربه هر دو در استرالیا تیم ملی برای سه T20Is و سه ODIs آغاز فوریه 21. این T20 در فوریه 26 را به بازدید کنندگان اولین مسابقه در نولندس پس از 2018 رسوایی.

“برای من شخصا آن را نمی خواهد در همه” وارنر گفت سیدنی ایستگاه رادیویی 2GB این هفته است. “من فقط رفتن وجود دارد و من یک کار انجام دهید و نمره اجرا می شود و برنده بازی استرالیا و ما را در یک موقعیت خوب.”

اما او افزود: “بدیهی است که آن را می شود بسیار خصمانه”.

استرالیا خواهد بود با استفاده از تور به ریز لحن آماده سازی برای T20 جام جهانی در خاک خانه در ماه اکتبر — تنها اصلی کریکت جام مردان تیم برنده نیست.

به همان اندازه خطرناک رودخانه و مچ دست-عنکبوتی که تار میتند D ‘ Arcy کوتاه, که نادیده گرفته شده و برای یک سال است و جایگزین او در هر دو فرمت.

“اگر شما نگاه کنید ما در تیم ملی انتخاب بیش از چند ماه آن تمام شده است خیلی سازگار” گفت: کاپیتان هارون سهره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی