استرالیا بزرگ-hitter وظیفه دیوید وارنر می گوید: او به احتمال زیاد به ترک T20 کریکت در آینده “چند سال” به طولانی خود را تست و ODI حرفه ای و صرف زمان بیشتری را با خانواده جوان خود را که شامل سه فرزند.

33-year-old برنده کریکت استرالیا الان مرز مدال برای اینکه این بازیکن روز دوشنبه تکمیل عاطفی چرخش پس از ذلتی که معلق به توپ دستکاری در سال 2018 است. او را شکست پس از دریافت این جایزه بود که سوم خود را به طور کلی.

او همچنین به نام T20 بازیکن سال.

“من فکر می کنم شما نگاه Twenty20 بین المللی ما رو به جام جهانی به عنوان” وارنر به نقل از به نقل از ‘استرالیا آسوشیتد پرس’.

“که احتمالا یک فرمت است که می تواند یکی از من رها در چند سال. آن را می شود بسیار دشوار است به بازی هر سه اشکال – و موفق باشید به همه بچه ها که می خواهید به نگه داشتن بازی – آن را به چالش کشیدن” او توضیح داد.

وارنر به طور متوسط بیش از 40 در هر دو آزمون و ODI فرمت و اعتصاب رای از بیش از 140 در T20s. دو T20 جام جهانی برگزار می شود در استرالیا (سال جاری) و هند (در سال آینده).

وارنر گفت: سابق هند, درب بازکن, Ganesh raina vijay است که در میان بازنشسته بسیاری که او صحبت کرده است با درک خستگی از بازی تمام سه فرمت.

“من صحبت می کنند به بچه ها مثل AB de Villiers, Ganesh raina vijay بچه ها که باید انجام شود که برای مدت زمان طولانی آن را تبدیل به چالش کشیدن. داشتن سه بچه های جوان و همسر من در خانه تمام وقت, ثابت سفر بسیار دشوار می شود,” او گفت:.

وارنر دارای سه دختر با همسر, Candice Falzon.

خویی ضربه را تحمل سختی دو سال زیر توپ-دستکاری رسوایی اما نشان داده فوق العاده ای شن. در ماه نوامبر او شکست خود بالاترین نمره آزمون با یک شکست نخورده 335.

“من batted زمان زیادی را در شبکه. سه یا چهار روز منتهی به بریزبن آزمون من تقریبا batted به مدت سه ساعت در هر روز” وارنر گفت.

او پیش از آن برنده بالا استرالیا افتخار در سال 2016 و 2017.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی