WarnerMedia به مقابله با ‘دوستان’ بازیگران در مراسم HBO حداکثر

Warner Bros در حال نهایی معاملات با بازیگران از دوستان برای مراسم ویژه ای است که خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد برای راه اندازی HBO حداکثر جریان خدمات این بهار وال استریت ژورنال گزارش شده است.

شده اند وجود دارد سراسیمگی از گزارش های رسانه ها در مورد پتانسیل مراسم پس از جنیفر آنیستون که به تصویر کشیده راشل در آمار طنزهای سری اشاره کرد که چیزی ممکن است در جریان است.

این مجله گزارش داد که تحت شرایط مورد بحث هر یک از شش دوستان اعضای بازیگران آنیستون, Matt LeBlanc (Joey), کورتنی کاکس (مونیکا), Matthew Perry (چندلر), Lisa Kudrow (قمر) و دیوید شویمر (Ross) را بین $2.25 میلیون و 2.5 میلیون.

هالیوود سایت مهلت گفت که ستاره خواهد پرداخت بین $3 میلیون به 4 میلیون دلار برای یک unscripted مراسم ویژه.

AT&T Inc برادران وارنر تلویزیون گفت: مجله وجود دارد هیچ معامله. یک WarnerMedia سخنگوی بلافاصله پاسخ به ایسنا نمایش داده شد مربوط به این گزارش.

HBO حداکثر امن حقوق به همه 10 فصل از دوستان برای جریان آن خدمات برنامه ریزی شده برای راه اندازی در مه.

سری پیدا کرده است اجاره نامه جدیدی از زندگی در Netflix بکشد که در آن می شد و بیشتر به تماشای نشان می دهد در سال 2018 به گفته نیلسن داده است.

در سال گذشته آنیستون صحبت به نشان می دهد بحث میزبان Ellen DeGeneres در مورد امکان جدید دوستان پروژه گفت: “ما خیلی دوست دارم برای به وجود چیزی اما ما نمی دانیم که چه چیزی است. بنابراین ما فقط تلاش. ما در حال کار بر روی چیزی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر