وسیم جعفر: یک نواب که از بقیه ایستاده بود

بیش از 24 سال پیش حتی به عنوان Saurashtra را ضربه شد تپش بمبئی پرتاب کنندگان در ارام راجکوت آهنگ در یک Ranji جایزه بازی لیگ یک بمبئی ارشد خواسته یک تازه کار – بازی دوم خود را برای اولین بار کلاس بازی – به تخم مرغ را پرتاب کنند و تحت فشار ضربه کمی. تازه کار پاسخ داد: “Woh sab theek hai اما apna پنبه حلاجی شده kya aayega (که خوب خواهد شد اما ما به بت در همه؟).”

اشتها برای اجرا می شود

پس از Saurashtra اعلام کرد در یک عظیم الجثه 595 برای چهار تازه کار آمد برای باز کردن و گل شکست نخورده 314. وسیم جعفر خوبی و واقعا, وارد, گرفتن اشتها خود را برای اجرا از بمبئی maidans به مرحله بزرگتر.

پس از آن و تا او اعلام بازنشستگی خود را در روز شنبه پس از پر زرق و برق حرفه ای تبدیل برای بمبئی هند و Vidarbha – جعفر ادامه داد: در همین راستا. اما بیش از مجموعهای از سوابق او بریده شده تا به خصوص در Ranji جایزه – جعفر الهام گرفته از هر دو معاصران خود و نسل بعدی به خصوص کسانی که عبادت خالص ترین فرم از کریکت.

جعفر را افزایش خود را الهام بخش داستان. پسر یک راننده اتوبوس او در یک اردوگاه موقت در نزدیکی Bandra احیا شده است. جعفر خواهد خفاش برای ساعت های بی پایان باز طرح کردن دریا.

همچنین بخوانید: وسیم جعفر می شود اولین هندی به بازی 150 Ranji مسابقات

ظهور خود را به عنوان یک درب بازکن برای هند – و همچنین بخشی از نه Ranji عناوین – ممکن است به نظر می رسد بدون درز اما این نتیجه شگفت آور hardwork قرار داده و در طول سال به در بهترین حالت خود.

آخرین

با جعفر بازنشستگی شاید می آید پایان یک دوران از حیوانات غول. او به خوبی ممکن است تاریخ و زمان آخرین از کسانی که در ادامه به طبقه تجاری خود را در مدار داخلی برای سال بعد از پایان بین المللی خود اقامت.

Wasim Jaffer: A Nawab who stood out from the rest

 

او ادامه داشت با آنچه که او عاشق ترین – حلاجی ساعت های طولانی و عبور در اخلاق کار خود را به جوانان – برای بیش از یک دهه پس از خود گذشته و بین المللی ،

به ندرت شما ببینید هر کریکت از IPL نسل بازگشت به کریکت داخلی پس از کاهش یافته و از تیم ملی. این است که در آن نواب – به عنوان جعفر است که از روی علاقه به نام با هم تیمی – از بقیه ایستاده بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید