وسیم جعفر بازنشستگی اعلام کرد از تمام اشکال کریکت

سابق هند بازکن وسیم جعفر در روز شنبه اعلام بازنشستگی از تمام اشکال کریکت نقاشی پرده های خود نامی حرفه ای پوشا بیش از دو دهه است.

همچنین بخوانید: بنگلادش مدیره طناب در وسیم جعفر به عنوان مربی پنبه حلاجی شده

42 ساله Jaffer بازی های برگزار شده است 31 آزمون به ثمر رساند و به 1,944 اجرا می شود با متوسط 34.11. او پنج صدها و 11 در دهه پنجاه در طولانی ترین فرمت با 212 به عنوان بالاترین نمره.

“اول از همه من می خواهم برای تشکر از خداوند که به من استعداد به بازی این بازی زیبا. من می خواهم به همچنین با تشکر از خانواده من – من پدر و مادر و برادران برای تشویق من به دنبال ورزش به عنوان یک حرفه و همسر من که چپ دنج زندگی در انگلستان برای ایجاد یک خانه دوست داشتنی برای فرزندان ما و من” او در بیانیه ای گفت.

“یک تشکر ویژه از تمام مربیان حق از مدرسه من روز به کریکت حرفه ای برای کمک به من, لهستانی مهارت های من. یک تشکر صمیمانه به این انتخاب نشان داد که ایمان من” اضافه شده Jaffer که بالاترین اجرا گیرنده در Ranji جایزه.

جانباز بازکن نیز یکی از معدود هندی ضربه که دو صد در غرب هند. او ساخته شده 212 برابر میزبان در سنت لوسیا.

همچنین بخوانید: رکورد شکن وسیم جعفر سپاسگزار Vidarbha برای فرصت بعد از مصدومیت زانو

جعفر ساخته شده است که اولین آزمون خود را در سال 2000 و ODI در مقابل آفریقای جنوبی در سال 2006 است اما به یاد شاهکارهای او در کریکت داخلی به خصوص Ranji جایزه.

او اولین ضربه به نمره 12,000 اجرا می شود در Ranji جایزهاین آرزو داخلی مسابقات در هند.

راست دست رودخانه انجام شده بمبئی برای بیشتر بخشی از کار خود را و پس از آن نیز نشان داده Vidarbha. او همچنین اولین بازیکن به بازی در 150 Ranji جایزه مسابقات.

“قدردانی من به همه سرداران من و همه همکاران من از آنها به من آموخته زیادی در مورد این بازی به اشتراک گذاشته شده و برخی از خاطرات مادام العمر. من همچنین می خواهم برای تشکر از تمام کارکنان پشتیبانی که ثابت ستون پشتیبانی در سفر طولانی” گفت: Mumbaikar.

شناخته شده برای خود سبک عکس به خصوص پوشش درایوهای جعفر بود که نمسیس از پرتاب کنندگان که عذاب آنها را با بیمار خود می زند.

او کلاس اول اولین بار در فصل 1996-97 و سپس به نمره 19,410 اجرا می شود از 260 منطبق است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>