سازمان دیده بان | همه چیز در مورد Motera ورزشگاه بزرگترین ورزشگاه کریکت در جهان

Motera ورزشگاه, همچنین شناخته شده به عنوان سردار پاتل ورزشگاه در حال حاضر بزرگترین در جهان کریکت stadiumand دومین استادیوم ورزشی.

واقع در حومه احمدآباد Motera ورزشگاه دارای گنجایش 1.10 لاخ تماشاگران.

در سال 1982 در گجرات دولت اهدا 100 هکتار در بانک ها از Sabarmati رودخانه. پیشنهاد یک بزرگتر ورزشگاه با ظرفیت بزرگتر بود آغاز شده توسط نارندرا.

این Motera ورزشگاه بازسازی شد پس از تخریب یکی از قدیمی که ساخته شد در سال 1982 با گنجایش 49,000 تماشاگران.

این Motera ورزشگاه که در سراسر بیش از 64 هکتار دارای سه ورودی است. این 76 مطبوع شرکت جعبه با گنجایش 25 هر. المپیک-اندازه استخر شنا و چهار اتاق پانسمان یک منطقه پارکینگ است که می تواند حدود 3000 ماشین و 10,000 دو چرخ.

این ورزشگاه همچنین دارای یک خانه باشگاه با 55 اتاق ورزشگاه سرپوشیده تمرین رزین و دادگاه های مواد غذایی. این Motera ورزشگاه هیچ چراغ سیل به جای چراغ های LED در حال نصب سقف می باشد.

قدیمی Motera ورزشگاه یکی از مکانهای نسخه 2006 ICC Champions Trophy و آن را همواره محل هر زمان که هند میزبانی جام جهانی کریکت. Motera ورزشگاه است که هنوز به افتتاح میزبانی یاد رویداد خطاب به رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن” در 24 فوریه سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>