سازمان دیده بان | در حال sanitisers 100% بی خطر است ؟

پس از COVID-19 شیوع در سراسر جهان اقدامات مختلف بوده اند که به کاهش خطر ابتلا به عفونت. یکی از اقدامات در حال تمیز کردن یک دست با یک دست بر اساس الکل مالش.

مرکز کنترل بیماری ها توصیه می کند با استفاده از یک ضد عفونی کننده دست با حداقل 60% الکل تنها زمانی که آب و صابون در دسترس نیست.

در حالی که درست است که دست sanitisers دارای خواص ضد عفونی کننده, متخصصین پوست به ما یادآوری می کنند که آنها یک مایع متناسب با همه مشکلات حل است.

در اینجا افسانه های رایج در مورد دست sanitisers:

افسانه 1: دست sanitiser است که هیچ. 1 راه حل برای نگه داشتن میکروب ها در خلیج

حقیقت: آب و صابون بهترین راه برای نگه داشتن میکروب ها در خلیج — هنگامی که شما اسکراب برای 20 ثانیه.

بر اساس الکل دست عفونی می تواند به سرعت کاهش تعداد میکروب های روی دست در برخی از موقعیت ها نه از بین بردن انواع میکروب ها است.

افسانه 2: زمانی که من با استفاده از sanitiser من امن

حقیقت: هر چند استفاده از آن مفید است 100 درصد محافظ. مهم این است که دلیلی برای جلوگیری از لمس کردن سطوح در مکان های عمومی.

دست عفونی بدون 60-95% الکل ممکن است کار به همان اندازه نیز برای بسیاری از انواع میکروب ها و صرفا با کاهش رشد میکروب ها به جای کشتن آنها آشکار است.

افسانه 3: اگر من هیچ صابون بهتر است به استفاده از sanitiser

حقیقت: گریس و گرد و خاک در ترکیب با sanitiser جذب بیشتر ویروس ها و میکروب ها به جای کار بر روی آنها. آب پاک و sanitiser disinfects.

افسانه 4: dab از sanitiser obliterates Coronavirus

حقیقت: برای کشتن میکروب ها کافی sanitiser به اندازه کافی برای پر کردن کف دست خود را هنگامی که شما دست خود را به جام نیاز به اعمال تمام سطوح دست مالیده و تا زمانی که دست های خود را به طور کامل خشک است.

هدف این است که به کت دست به شکل یک فیلم محافظ جلوگیری از شستشو خواهم شما را با صابون.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید