سازمان دیده بان | خفاش ها و رمان coronavirus

شیوع رمان coronavirus در ووهان چین آلوده کرده است نزدیک به 10 ، 000 نفر کشته و بیش از 200 نفر دیگر. گزارش شده است که این ویروس به احتمال زیاد منشأ در خفاش ها اما هیچ خفاش ها فروخته شد در Huanan غذاهای دریایی عمده فروشی بازار که در آن شیوع آغاز شده است.

در سال 2018 کرالا تایید نخستین مورد از ویروس Nipah دیگر زئونوز ویروس منتقله از حیوانات به انسان است. خفاش ها شده اند در رادار از دانشمندان بوده است.

آنها در خدمت به عنوان میزبان برای تعداد زیادی از ویروس ها از جمله ویروس ابولا و coronaviruses مانند سندرم حاد تنفسی (سارس), سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS) و رمان coronavirus. سال گذشته محققان از دوک-NUS دانشکده پزشکی سنگاپور استفاده می شود ملاکا ویروس coronavirus MERS و آنفلوانزا ویروس و آزمایش پاسخ از خفاش ها موش ها و انسان ها به این ویروس ها.

در حالی که التهاب بالا بود در مورد انسان و موش آن را به طور قابل توجهی کاهش می یابد در خفاش ها’ سلول های ایمنی. فعال سازی از مهم پروتئین NLRP3 کاهش التهاب به طور قابل توجهی در خفاش ها. ظهور انسان و دام ویروس ها (بت مربوط یا نه) اغلب منجر به مرگ خفاش ها. اما انجام آنها در چند اکوسیستم خدمات مانند گرده افشانی پراکندگی دانه آفات کشاورزی سرکوب گسترده پشه کنترل و چلغوز.

ادامه مطلب: چگونه خفاش ها بندرگاه چند ویروس هنوز مریض

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر