سازمان دیده بان | Bear Grylls سهام Rajinikanth را در تلویزیون اولین تصویری

کانال دیسکاوری Bear Grylls روز دوشنبه مشترک دومین تیزر از آینده ماجرا نشان می دهد ‘به طبیعت با Bear Grylls’ مارک صفحه نمایش کوچک اولین سینمای تامیل افسانه Rajinikanth.

“سوپراستار @Rajinikantha بی امان مثبت و هرگز از دست دادن روح بود به طوری که قابل مشاهده در طبیعت او به عنوان در آغوش هر چالش در او پرتاب ایم” Grylls, ارسال فیلم های او و Rajinikanth در وحشی.

 

در یک دقیقه تصویری باز کردن با سيماي جنوبی ستاره Rajinikanth دیده می شد سوار یک وسیله نقلیه زمین (ATV) در جنگل پوشیدن یک کلاه سیاه و سفید و کلش و تیره عینک آفتابی.

همچنین بخوانید: چه چیزی باعث Bear Grylls یک ستاره و یک نگهبان جنگل نما با یک مار کبری یک مجرم?

به عنوان Grylls می گوید: سوپراستار می دهد هرگز و خستگی ناپذیر مثبت Rajinikanth, 69 پیاده روی در این ویدئو و هر دو از آنها ایستاده یک بی سقف Willys جاده خودرو.

این بازیگر نیز دیده می شود رانندگی در این ویدئو بین چشمک می زند از برخی از حیوانات وحشی مانند یک فیل کشف گوزن و ببر.

همچنین بخوانید: Akshay Kumar به ساقه در Bandipur برای مرد در مقابل وحشی

دیگر پرماجرا اعمال شامل Rajinikanth و Grylls با هم راه رفتن را از طریق یک برکه غرق تا قفسه سینه و تعادل در لبه فلزی پل در وسط جنگل.

یک دقیقه به پایان می رسد با سوپراستار گفت: “این ماجرا” و با پوشیدن عینک آفتابی در تجارت خود را علامت گذاری فیلم ،

در ماه ژانویه Ranjinikanth بازدید کارناتاکا را Bandipur رزرو ببر به ساقه برای کشف کانال جدید برنامه. کانال دیسکاوری در زمان اجازه از کارناتاکا وزارت جنگل به ساقه در Bandipur رزرو ببر.

در ماه اوت 2019, Grylls تا به حال میزبانی نخست وزیر نارندرا مودی در این نشان می دهد که به ضرب گلوله کشته شد در پارک ملی جیم کوربت در Uttarakhand در ماه فوریه سال گذشته است.

در این ماجراجویی جدید برنامه برای کشف علائم Rajinikanth صفحه نمایش کوچک اولین بار پس از 43 سال در سینما است که او نیز مورد استفاده قرار گیرد برای ارسال یک پیام برای حفاظت از آب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>