جهان در حال اجرا است از ماسک و سایر تجهیزات حفاظتی در برابر رمان coronavirus جهانی بهداشت رئیس سازمان هشدار داد در تاریخ 7 فوریه.

“جهان با آن مواجه است کمبود مزمن حفاظت فردی و تجهیزات” Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت. او همچنین گفت: کشورها باید نگه ندارد به داده های بالینی در موارد تایید شده از ویروس.

“چه چین به فوریت نیاز به در حال حاضر پزشکی ماسک و لباس محافظ و عینک ایمنی” وزارت امور خارجه سخنگوی Hua Chunying گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

مقامات در ولایت است که خانه را به بیش از 300 میلیون نفر — از جمله گوانگ دونگ, این کشور پرجمعیت ترین — دستور داده اند که هر کس به پوشیدن ماسک در تلاش برای مهار این ویروس.

اما کارخانه قادر به تولید حدود 20 میلیون ماسک یک روز تنها عامل در بین 60 تا 70 درصد از ظرفیت صنعت, سخنگوی وزارت تیان Yulong گفت که عرضه و تقاضا در “تنگ تعادل” به عنوان یک نتیجه از سال جدید قمری ،

اما در صورت ماسک طراحی شده برای فیلتر کوچک ذرات هوابرد. N95 ماسک تخصصی ماسک که گفته می شود بیشتر موثر در فیلتر کردن ذرات مانند. این نام به خاطر آن ظاهرا بلوک حداقل 95 درصد از بسیار کوچک ذرات هوابرد. ماسک ضخیم تر از یک ماسک صورت از آنجا که آن را به چالش قرار داده و به پوشیدن آنها را برای مدت زمان طولانی. آموزش ویژه در مورد چگونه به درستی جا این ماسک در اطراف بینی و گونه ها و چانه داده می شود به کارکنان بیمارستان.

تنها N95 ماسک است که تایید شده توسط موسسه ملی ایمنی و بهداشت شغلی (NIOSH) باید استفاده شود. یک N95 ماسک نمی تواند تمیز یا ضد عفونی. همه FDA-پاک N95 ماسک ها به عنوان “تنها استفاده از” یکبار مصرف دستگاه. اگر چه این ماسک آنلاین در دسترس هستند آنها توصیه نمی شود برای استفاده مشترک در کشورهایی مانند هند نشده است.

وحشت بیش رمان coronavirus (2019-nCOV) منجر شده است در تامین کوتاه مدت از N95 ماسک در کرالا است.

قیمت N95 ماسک بود که قبلا فروخته شده در Rs. 100 تومان. 120 تا آسمان-پرورشی.

– با ورودی از PTI و AFP

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی