سازمان دیده بان | رایان رینولدز می دهد یک جهش روز “21 ساله’ اولین ‘حقوقی’ نوشیدنی های الکلی

ستاره هالیوود Ryan Reynolds ساخته شده یک ویدیو خنده دار که در آن او می دهد ‘سال کبیسه’ کودک Arlene Manko او “برای اولین بار حقوقی نوشیدنی های الکلی.”

پیچ و تاب است که Arlene است که 84 سال سن دارد. اما از آنجا که او متولد شد و در 29 فوریه رخ می دهد که تنها هر چهار سال یک بار این است که از لحاظ فنی او تولد 21 و در آن منطق وارد “سن قانونی آشامیدنی”.

 

در یک ویدیو خنده دار که Deadpool بازیگر مشترک در Instagram آرلین حتی اظهارات که او ازدواج کردم در سن 5 سال و تا به حال بچه ها زمانی که او 10. او افزود: “من تا به حال هفت بچه در 10 سال آیا شما فکر می کنم گاهی اوقات من نمی خواهم به نوشیدن؟”

این octagenarian سپس به ‘قانونی’ اولین الکلی sip بود که به او داده شده توسط Ryan Reynold را حمل و نقل هوایی Gin company.

رینولدز ارسال شده از ویدیو در Instagram با عنوان “Arlene Manko متولد شد و در سال 1936. اما فردا او را به نوبه خود از 21 سال است. #HappyLeapDay” با Arlene گفت که او در نهایت آماده برای آن!

این بازیگر آخرین فیلم بود 6 زیرزمینی و او در حال حاضر مشغول کار بر روی دو کمدی گردش آزاد مرد و هیتمن را محافظ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>