پس از وقوع COVID-19 در چندین کشور مختلف اقدامات پيشنهاد شده است به منظور کاهش خطر عفونت است. تمیز کردن یک دست با یک دست بر اساس الکل مالش و یا شستن آنها با آب و صابون ضروری استبه عنوان مشخص شده توسط WHO.

چرا این مهم است ؟

این ویروس منجر می شود قابل دوام برای ساعت های طولانی در سطوح مختلف است که به طور منظم لمس با دست است. بنابراین شستن مکرر مهم است.

پس چگونه شستشو با صابون کمک به خلاص شدن از coronavirus?

دوده در دست ما باشد بی حد و حصر ویروس ها و باکتری ها. شستن دست و بدون صابون کمک می کند تا کاهش میزان میکروب اما حذف بسیاری از ویروس ها و باکتری ها به طور کامل. بنابراین استفاده از صابون می شود بسیار موثر در از بین بردن میکروب ها.

ویروس خود را ژنتیکی مواد روکشی در یک لایه چربی به نام چربی خون پاکت. صابون مولکول های پین شکل با یک سر است که آب دوست و یک دم است که نفت ، بودن روغن-محبت دم بخشی از مولکول تمایل به میل و ‘رقابت’ با چربی های خون در ویروس پاکت.

 

در نتیجه صابون و آب با هم حل ویروسی باند و معافیت تعامل بین ویروس و سطح پوست مانند صابون و الکل در حال حاضر در دست sanitisers حل ليپيدی پاکت در نتیجه غیرفعال نمودن ویروس.

اما sanitisers به عنوان موثر نیست آب و صابون.

به منظور موثر sanitisers باید حاوی حداقل 60% الکل است. بر خلاف صابون کف الکل نمی آید در تماس با تمام نقاط دست. کافی استفاده از sanitiser در دست می تواند افزایش پوشش.

صابون تولید نتایج بهتر که دست مشخصه کثیف یا چرب بر خلاف sanitisers.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی