سازمان دیده بان | ردیابی پادشاه Ravana از طریق آسمان

کشور جزیره سریلانکا است معروف associatied با پادشاه Ravana که با توجه به اساطیر حکومت بر جزیره در طول زمان از حماسه رامایانا.

در حالی که سریلانکا گردشگری بخش ترویج ‘رامایانا دنباله’ به ویژه برای بازدید کنندگان از هند آن است که پادشاه Ravana که اکثریت سینهالی-مسلمانان تگرگ.

سریلانکا هوانوردی به تازگی گفت: آن منجر خواهد شد یک پروژه تحقیقاتی به بررسی اساطیری شخصیت Ravana را “حمل و نقل هوایی در مسیرهای”.

یک روزنامه آگهی منتشر شده توسط سازمان هواپیمایی کشوری در سریلانکا در Sinhala به دنبال هر گونه اسناد و مدارک مربوطه و ادبیات ،

آنها خواسته اند به تماس با آنها را با اطلاعات برای کمک به تحقیقات موضوع “پادشاه Ravana و باستان سلطه هوایی مسیرهای در حال حاضر از دست رفته”.

پرداختن به یک کنفرانس بین المللی حمل و نقل هوایی عمران متخصصان در کلمبو در سال 2016 و سپس وزیر ترانسپورت و هوانوردی Nimal Siripala de Silva بود اظهار داشت که در حالی که تاریخ مدرن جهانی حمل و نقل هوایی آغاز شد و با برادران رایت آن را مشترک افسانه در سریلانکا است که شاه شجاع به نام Ravana, با استفاده از یک ماشین پرنده به نام “Dandu monara” به پرواز نه تنها در داخل کشور بلکه در منطقه است.

“Dandu monara” محبوب شناخته شده به عنوان “pushpaka vimana” در شبه قاره هند.

گفته شده است که پادشاه Ravana استفاده Wariyapola و هورتون دشت به عنوان سایت های فرود خود را قبل از تاریخی هواپیما.

هر دو اجتماعی-مذهبی سازمان در سریلانکا و دولت و احترام و اذعان Ravana به عنوان “شاه شجاع” از کشور جزیره.

یک خط سخت سینهالی های بودایی گروه تماس خود را ‘Ravana Balaya’ در حالی که سریلانکا به نام اولین ماهواره به مدار راه اندازی شد در ماه ژوئن گذشته, ‘Ravana-1’.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>