سازمان دیده بان | ‘Vaathi آینده’: دوم تنها از Vijay را ‘استاد’ منتشر شد پیش از صوتی راه اندازی

Vaathi آیندهدومین واحد از Vijay این استاد منتشر شده است.

این آهنگ که kuthu شماره تشکیل شده توسط Anirudh Ravichander و آواز توسط آهنگساز همراه با Gana Balachander که همچنین نوشته شده در شعر. این دو همچنین از ویژگی های در این ویدئو از این آهنگ است که منتشر شده است.

 

آن را نیز به تازگی اعلام کرد که یک گرند صوتی راه اندازی برای کارشناسی ارشد را در 15 مارس.

بر خلاف Vijay را در اوایل فیلم وقتی استادیوم بزرگ شد رزرو خانه تمام طرفداران خود را برای این موارد با توجه به کروناویروس ترساندن این رویداد شده است در یک هتل با محدود صندلی برای مهمانان برای جلوگیری از جماعت جمعیت زیادی. صوتی راه اندازی خواهد شد که زنده برنامه تلویزیونی در خورشید کانال تلویزیونی از 6:30 بعد از ظهر به بعد.

بحث وجود دارد که تعجب عملکرد اتفاق می افتد بر روی صحنه را برای طرفداران از دست رفته این رویداد است.

در ضمن این اولین تک آهنگ از این آلبوم Kutti داستان متصلب است تا 30 میلیون بازدید از زمان انتشار آن است. بقیه آلبوم منتشر خواهد شد در صوتی راه اندازی رویداد.

علاوه بر Vijay, استاد نیز ستاره Vijay Sethupathi به عنوان آنتاگونیست و دیگران مانند Malavika Mohanan, Andrea Jeremiah, Shanthanu Bhagyaraj, Arjun داس Gouri کیشان و Ramya سوبرامانیان.

تولید شده توسط خاویر Britto و Lalit کومار, کارشناسی ارشد کارگردانی Lokesh Kanagaraj. این فیلم قرار است برای انتشار در مارس 9.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>