هیدروکسی کلروکین (HCQ) یک ضد مالاریا مواد مخدر شبیه به کلروکين یکی از قدیمی ترین و شناخته شده ترین داروهای ضد مالاریا اما با کمتر عوارض جانبی. می توان آن را خریداری بیش از شمارنده و نسبتا ارزان است.

این دارو به شهرت شات آن را به عنوان نشان داده شده است برای کوتاه زمان به بالینی بهبود COVID-19 بيمار. با این حال بسیاری از اینها در آزمایشگاه-کنترل و تست و هیچ انسان مناسب آزمایشات انجام شده برای تعیین اثر بخشی آن.

همچنین به عنوان خوانده شده | هند به اندازه کافی سهام هیدروکسی کلروکین می گوید مرکز

هندی شورای تحقیقات پزشکی (ICMR) پاک است HCQ به عنوان یک ابزار پیشگیری و یا پیشگیرانه دارو توسط پزشکان پرستاران و دیگر پرسنل بهداشتی است. اتحادیه سلامت وزارت بهداشت در ماه گذشته نقل مکان کرد و آن را به برنامه H1 است که می تواند به فروش می رسد در نسخه تنها.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است طرفدار استفاده از آن آن را “gamechanger”. او هشدار داد “مقابله به مثل” در برابر هند اگر آن را نمی کند لغو ممنوعیت صادرات آن. هند در نهایت اجازه صادرات از مواد مخدر است.

همچنین به عنوان خوانده شده | بیش از 29 میلیون هیدروکسی کلروکین دوز خریداری شده توسط ایالات متحده آمده اند از هندوستان می گوید: رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی