سازمان دیده بان | چه hantavirus?

با توجه به چین جهانی بار از استان یوننان آزمایش مثبت بود و مرگ او به دلیل hantavirus.

Hantaviruses یک خانواده از گسترش ویروس ها به طور عمده توسط جوندگان. Hantaviruses در آمریکا شناخته شده به عنوان “دنیای جدید” hantaviruses و دیگران شناخته شده به عنوان “جهان قدیم” hantaviruses. آنها یافت می شود که عمدتا در اروپا و آسیا.

Hantavirus در اصل کشف شده در آسیا در طول جنگ کره. ویروس واقعی جدا نیست تا 20 سال بعد در سال 1976. کشف آن در یک راه راه زمینه ماوس در نزدیکی 丁村 رودخانه در کره جنوبی. از این رو نمونه تعمید شد Hantaan ویروس. آن را در نهایت طبقه بندی شده خود را تحت جنس Hantavirus.

Hantaviruses می تواند باعث Hantavirus ریوی سندرم است که یک بیماری عفونی است که با علائم شبه آنفولانزا. آن می تواند به سرعت در حال پیشرفت به طور بالقوه تهدید کننده زندگی مشکلات تنفسی. آن را نیز می تواند باعث تب هموراژیک با کلیوی سندرم است.

یک بیماری زئونوز هر hantavirus serotype خاص جوندگان میزبان گونه است. گسترش آن می تواند به مردم از طریق aerosolised ویروس است که ریختن در ادرار و مدفوع و بزاق. گسترش آن می تواند کمتر توسط نیش از آلوده میزبان.

علائم Hantavirus ریوی سندرم تب و سردرد و درد عضلانی و مشکلات معده و سرگیجه و لرز. اواخر علائم می تواند ریه های پر از مایع و تنگی نفس.

وجود دارد ده ها تن از انواع hantaviruses اکثر که نه باعث بیماری در انسان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر