سازمان دیده بان | کدام ارگان می کند COVID-19 تاثیر می گذارد ؟

Coronavirus قطعات یدکی اصلی و ارگان در بدن است. برای برخی از بیماران مبتلا به این ویروس گسترش آن کشنده شاخکهای به چند اندام. اگر ویروس شناسایی شده در مرحله اولیه آن را با حمله به مجاری تنفسی تحتانی.

Coronavirus هند مستند روز 38 به روز رسانی

ریه ها فقط زمین صفر است. ارگان های دیگر است که می شود شامل قلب و رگ های خونی کلیه ها و روده و مغز است. این ویروس وارد سلول با اتصال به گیرنده های آنزیم تبدیل کننده آنژیوتانسین 2 یا ACE2 که در آن یافت می شود.

این گیرنده به عنوان محل ورود و یافت می شوند در سلول های چندگانه اندامها, ساخت آن آسان برای ویروس را وارد کنید. مثلا ریه انسان حاوی ریز هوا کیسه های شناخته شده به عنوان آلوئول است.

COVID-19 | دولت عاقلانه ردیاب برای coronavirus موارد مرگ و میر و تست نرخ

این مسئول تبادل اکسیژن بین ریه ها و عروق خونی. این آلوئول غنی هستند در ACE2 گیرنده. زمانی که این ویروس وارد این سلول های سیستم ایمنی بدن مانت یک نبرد همه جانبه در برابر ویروس. این را مختل انتقال اکسیژن و تنفس را دشوار و همراه با سرفه.

ارگان که تحت تاثیر قرار می شود پس از ریه ها و قلب. اختلال گسترش به خون که باعث لخته شدن خون. زمانی که این معافیت می تواند محدود کردن جریان خون به مغز. این عفونت نیز ممکن است منجر به انقباض عروق خونی باعث کاهش جریان خون به اندام. این ویروس با حمله به عروق خونی می تواند یکی از دلایلی که چرا بیماران مبتلا به فشار خون و دیابت هستند در معرض خطر بالاتر.

مردان و زنان ممکن است دچار بیماری قلبی متفاوت: مطالعه

کلیه ها نیز آسیب پذیر به ویروس. این می تواند به دلیل کاهش جریان خون به کلیه ها و یا به دلیل از قبل موجود دیابت باعث آسیب کشنده. برخی از بیماران نیز دچار مشکلات عصبی. آن می تواند تشنج-علائم مانند سکته مغزی و در زمان افسردگی حتی از رفلکس های ساقه مغز است که مسئول برای سنجش اکسیژن گرسنگی. در موارد نادر این ویروس می تواند منجر به مننژیت و آنسفالیت.

بنابراین بیمارانی که نیاز به بستری شدن در بیمارستان و یا ICU مراقبت بستگی به بدن حمله کردن به ویروس بلافاصله پس از عفونت است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>