سازمان دیده بان | خود COVID-19 نمایش داده شد پاسخ

COVID-19 اعلام شده است همه گیر که. از مارس 12, 2020, 1,18,000 موارد مثبت گزارش شده در سطح جهان در 114 کشور جهان است. در اینجا چند پرسش در COVID-19 پاسخ داده شده توسط کارشناسان.

1. می توانید نور خورشید کشتن ویروس ؟


ویروس زنده در بدن انسان 37 درجه سانتیگراد است. بنابراین گرما است و هیچ عامل بازدارنده ای برای انتقال آن. تنها احتمال این است که آن را ممکن است برای زنده ماندن در خارج از محیط است. هند داغ تابستان را مهار آن را انتقال دهد و به طور موثر. این ویروس ممکن است قادر به زنده ماندن برای مدت طولانی.

دکتر V. Ramasubramanian مشاور بیماری های عفونی بیمارستان آپولو

2. آیا ما نیاز به پوشیدن ماسک?

برای مردم عادی این است که لازم نیست به پوشیدن ماسک. تنها افراد آلوده به COVID-19 و متخصصان مراقبت های بهداشتی که در تماس مستقیم با بیماران آلوده نیاز به استفاده از N95 ماسک.

Dr. J. Euphrasia Latha سر, موسسه میکروبیولوژی مدرس کالج پزشکی

3. مردم باید از خوردن گوشت مبتنی بر مواد غذایی ؟ خوردن گوشت تا به چیزی برای انجام با ویروس. آن است که یک ویروس تنفسی و نه منتقله از غذا یک.

دکتر KK Aggarwal رئیس کنفدراسیون انجمنهای پزشکی آسیا و اقیانوسیه و رئیس جمهور سابق هندی انجمن پزشکی

4. وجود دارد یک لینک بین یک فرد ایمنی و COVID-19 انتقال?گاهی اوقات ویروس وارد یک فرد ریه و علل پنومونی. برای افراد جوان با ایمنی خوب اثر این ویروس ممکن است بیش از حد قوی اما اگر شما کسی با همبود شرایط مانند دیابت یا بیماری قلبی و یا اگر شما در immunosuppresive مواد مخدر و سپس خطر ابتلا به عفونت شدید است. این ویروس می کند تاثیر نمی گذارد همه.

Dr. J Euphrasia Latha & Dr P Kuganantham

5. باید یک رویکرد بیمارستان به طور مستقیم اگر علائم و نشانه های این ویروس است که متوجه شده است ؟ شما قرار است برای بازدید از یک بیمارستان به طور مستقیم. وجود دارد در حال تلفنی شماره تماس بگیرید. بسته به علائم شما یک تماس را می توان در آنچه باید انجام شود و آنها می آیند و جمع آوری نمونه در خانه خود را.

دکتر KK Aggarwal

6. می توانید این ویروس گسترش هنگامی که یکی با استفاده از یک استخر شنا? آن است که بسیار بعید است این اتفاق می افتد. این ویروس یک عفونت قطره. آن را به استنشاق به علت این بیماری است. کلر زنی استخر شنا توصیه می شود به سطوح قطعا می توانید غیر فعال کردن هر گونه ویروس از جمله COVID-19.

دکتر راوی Santosham Pulmonologist

گردآوری شده توسط Mahmoud الکساندر Pradeep Kumar و Priyadarshini Paitandy

 

بیشتر بخوانید: “گرما است نه یک عامل بازدارنده برای انتقال’: خود را COVID-19 نمایش داده شد پاسخ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید