ناظر: بیانیه کاخ سفید کاتبان

ناظر مورد ستایش قرار داد شده مطبوعاتی کاخ سفید از سپاه به عنوان “اطلاعات قهرمانان” در کنار 30 روزنامه نگاران خبرچین و رسانه های مبارزه در برابر شانس برای دریافت حقیقت در مورد COVID-19 بیماری همه گیر.

گزارشگران بدون مرز با تمجید از خبرنگاران خود را برای تداوم در کباب رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در رول افتخار است که شامل Li Wenliang دکتر از ووهان بیمارستان مرکزی بود که در مورد سوال توسط پلیس برای “گسترش شایعات نادرست” و کسانی که بعد از درگذشت COVID-19 عفونت است. پاریس سازمان مبتنی بر برداشت از Weijia جیانگ و پائولا رید از CBS پیتر الکساندر از NBC و کریستین فیشر از فاکس نیوز برای ستایش خاص برای خود “صداقت و شایستگی” در مواجهه با طعنه تمسخر و توهین از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و دستیاران خود را.

آن گفت که آنها “باید ادامه هفته پس از هفته به سوال راه رئیس جمهور و دولت او در حال دست زدن به همه گیر”.

این ووهان وبلاگ نویس نیش نیش که وقایع مستند وجود دارد در او “اعزام از شهر قرنطینه” نیز مورد تحسین قرار گرفته بودند به عنوان چندین روزنامه نگاران در سراسر جهان است که به جرم, بازداشت مورد ضرب و شتم مورد آزار و اذیت و پیگرد قانونی را برای خود وحی.

همچنین بخوانید: مغلوب ساختن پیشی جستن به طور ناگهانی به پایان می رسد کنفرانس مطبوعاتی پس از مرافعه با خبرنگاران

بنگلادش کاریکاتوریست احمد کبیر Kishore مواجه است یک جمله زندگی تحت چه RSF به نام کشور “Kafkaesque امنیت دیجیتال عمل می کنند” برای “پخش شایعات و اطلاعات غلط در مورد کوروناویروس وضعیت” در کشور است.

او هم میهن همکار سلیم Akash قفل شده بود در اردن به تلاش برای گزارش در مورد سرنوشت کارگران مهاجر بنگلادشی thereduring این بیماری همه گیر. این دیده بان همچنین برداشت از موارد از نیویورک تایمز خبرنگار کریس باکلی بود که مجبور به ترک چین در ماه گذشته برای تحمیل خشم مقامات پس از گذراندن 76 روز در ووهان در اوج شیوع بیماری است.

پکن-بر اساس خروجی Caixin نیز ستایش “هجوم آزار و سانسور توسط مقامات به منظور انتشار گزارش بازجویی خود را از دست زدن به coronavirus بحران”.

یکی از گینه استوایی, محبوب ترین برنامه های تلویزیونی, “Buenos dias گینه نو” بود به حالت تعلیق در ماه گذشته پس از نخوری سربازان ضرب و شتم مردم در خیابان به اجرای مستند.

خبرنگار یوجین Dube بود مجبور به فرار به کشورهای همسایه آفریقای جنوبی هنگامی که او در زندان توسط پلیس در Eswatini (که قبلا سوازیلند) به صورت خود گزارش دهی و هشدار او خواهد بود تلاش برای “خیانت” در برابر شاه Mswati.

“برخی از مردم گرفته اند از جمله خطرات بزرگ برای گزارش از این بیماری همه گیر است که آنها فوت کرده اند در حالی که دیگران ناپدید شده اند و یا زندانی شده اند” گفت: RSF مدیر کریستف Deloire.

سیزده روزنامه نگاران کشته شده از این ویروس در Ecuadorean اقتصادی سرمایه گوایاکیول تنهایی, او گفت:.

“تحت پیگرد قانونی قرار حمله توهین — بسیاری از آنها پرداخت قیمت بالا برای دفاع از حق دسترسی به اطلاعات و برای مقابله با شایعات و دروغ است که تشدید عواقب ناشی از این بحران بهداشت عمومی,” Deloire اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید