WBSLSA منظور استفاده از جبران خسارت پول خود را کنار بگذارند

کلکته بالا دادگاه را کنار بگذارند جهات از غرب بنگال دولت خدمات حقوقی قدرت (WBSLSA) ساخت آن اجباری است که یک بخش قابل ملاحظه از پرداخت غرامت به بازماندگان قاچاق انسان نگهداری می شود در بانک به عنوان سپرده ثابت برای 10 سال.

“ما در سال 2020 در حال حاضر و نه در “1984′ [به عنوان فکر توسط جورج اورول]. به این ترتیب, ‘برادر بزرگ’ رویکرد disbursing اقتدار باید دوری و قربانی باید صرف جبران اعطا شده به او/او را در او گزینه” عدالت Sabyasachi Bhattacharyya روز چهارشنبه گفت:.

برادر بزرگ مرجع کشیده شده است از یاد عبارت “برادر بزرگ در حال تماشای شما” از اورول کتاب. رعایت که SLSA هیچ قدرت برای کنترل و نظارت بر میزان غرامت پرداخت شده به یک قربانی که به دست آمده اکثریت دادگاه گفت: “حق به ارتکاب یک اشتباه inheres در حق آزادی شخصی و آزادی و نباید محدود mandatorily و خودسرانه توسط SLSA صرفا به دلیل آن است که در اتهام از کیف پول‐رشته … “.

2019 سفارش

در ماه اوت 2019 در WBSLSA صادر اطلاع رسانی است که 75 درصد از پرداخت غرامت به بازماندگان قاچاق باید نگه داشته شود در بانک به عنوان سپرده ثابت به مدت ده سال. دو بازماندگان قاچاق انسان که باید غرامت دریافت نقل مکان کرد دادگاه عالی به چالش کشیدن WBSLSA بخشنامه.

در استشهاد به WBSLSA نامیده می شوند هزینه های خاصی مانند خرید ملک و یا صرف مقدار برای ساخت زیور آلات و یا برای ازدواج از, بازمانده, آموزش و پرورش بازمانده کودک “سوء استفاده” که دادگاه در زمان قوی اعتراض.

تماس با WBSLSA استدلال “تاسف” عدالت Bhattacharyya گفت: “بسیاری از این دلایل می تواند توجیه شده است بر روی زمین از ضرورت قربانی توانبخشی در اشکال مختلف. بنابراین استدلال قانونی و توجیهی از impugned سفارشات/اطلاعیه در قدرت از جمله جدا حوادث قابل تصرف است در چشم قانون است.”

‘می تواند بیشتر انجام دهید’

استقبال از سفارش, Kaushik Gupta, مشاوره برای دادخواهان پیشنهاد کرد که به جای تلاش برای نگه داشتن یک چک در رشته کیف پول از بازماندگان این WBSLSA می تواند انجام دهد بیشتر برای رفاه بازماندگان است.

“این WBSLSA می توانید یک مرکز مشاوره روانی برای بازماندگان و یک مشاور مالی نیز هست که می تواند به بازماندگان در مورد چگونه به صرف و یا سرمایه گذاری پول” آقای گوپتا گفت.

Subhasree Raptan اجرا می شود که یک سازمان غیر دولتی در جنوب بنگال و به طور فعال مشغول به کار با هر دو دادخواهان گفت: در آن زمان سال برای هر دو از آنها را برای دریافت غرامت. “هر دو آنها را [بازماندگان] بسیار ضعیف هستند. در مورد بالاترین جبران ₹6 لاخ اهدا شد. پس از WBSLSA منظور آنها تنها می تواند برداشت 25 درصد است که ₹2 لاخ. این بود که ناقض بازماندگان “حق” خانم Raptan گفت.

بخش 357-یک از آیین دادرسی کیفری است و مقررات مربوط به جبران خسارات قربانیان که رنج می برد به دلیل یک جرم و جنایت است. در سال 2012 پس از ملی خشم و انزجار در واکنش به Nirbhaya مورد تجاوز دولت هند اعلام کرد ₹از 1000 کرور روپیه صندوق استفاده می شود برای مبارزه با خشونت جنسی علیه افراد و کودکان و یا بزرگسالان است.

RTI پاسخ

پاسخ به دست آمده از طریق RTI پاسخ از 25 ایالت و هفت سرزمین های اتحادیه اشاره می کند که بین مارس 2011 و آوریل 2019 تنها 82 بازماندگان اهدا شد جبران در حالی که تعداد موارد قاچاق انسان در همان دوره بیش از 35000.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید