Woodland سر مربی Owen Coyle گفت: تیم خود را سخت کار کمک کرده و آن را به فینال برسد.

“من فکر می کنم ما سخت کار کرده اند برای رسیدن به فینال و ما در اینجا نه تصادف. ما شده اند یک تیم است که تا به حال به پیروزی در هر هفته به دلیل شکل از دیگران… Odisha برنده شد و بمبئی برنده شد و بدیهی است که سه تیم برتر (ATK, FC گوا و بنگلور, FC) در بالا” Coyle گفت. “من فکر می کنم ما نشان داد باور نکردنی ذهنیت و ما نمی خواهید برای آمدن در این دور فقط برای جلوگیری از وجود دارد. آن شده است یک فصل هیجان انگیز است و ما می خواهیم مطمئن شوید که ما در پایان یک بالا,” او اضافه شده است.

Coyle که جایگزین جان گرگوری به عنوان سر مربی با Chennaiyin در پایین جدول پس از چهار عقیم دور گفت: این تیم به دست آورده حرکت پس از به تعویق افتادن دیدار مقابل غرب, United FC (برنامه ریزی شده برای دسامبر 12 به تعویق افتاد اما به دلیل کا تظاهرات در گواتی).

“که به تعویق افتاد و مسابقه به من زمان خوبی برای ارزیابی بازیکنان من در متعاقب آن شکستن” Coyle گفت. “ما موفق 1-1 قرعه کشی در برابر جمشدپور FC در اولین مسابقه تحت اتهام من و من را به میدان فرستاد همان سمت دوباره اما برای شکستن که به من اجازه برای آوردن تغییرات لازم در این سمت به ضرب و شتم کرالا انفجار (در تاریخ 20 دسامبر). این شده است یک عامل کلیدی در این تیم برگرد” گفت: Coyle.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی