ما از استعداد: Atapattu

Marvan Atapattu متعلق به یک نسل که سریلانکا تحت سلطه بین المللی کریکت. آن ODIs یا تست این کشور جزیره ای تا به حال به اندازه کافی استعداد در صفوف آن به مبارزه با شانس.

اما در طول سال همه چیز تغییر کرده است.

با برخی از مقامات ارشد بازیکنان بازنشستگی سریلانکا شده است تا حد زیادی همخوانی ندارد. و Atapattu معتقد است که باید برنامه ریزی مناسب و درست از سطح توده مردم.

“اجازه دهید آن را بسیار به سادگی — اصطلاح انتقال کار نمی کند با من. این عدم برنامه ریزی است. من فکر می کنم وجود دارد بیش از حد بسیاری از چیزهایی که بیش از حد بسیاری از آشپز.

“ما نه از استعداد اما پس از آن نظافت و پرداخت استعداد چیزی است که ما انجام داده اند به درستی” Atapattu گفت Sportstar در روز جمعه.

در این شهر برای UnAcademy ایمنی جاده های جهان سری, سابق سریلانکا کاپیتان نگران بود در مورد تیم های اخیر اجرای برنامه در مرحله بزرگ است.

فرایند طولانی

“ما خوب نبوده است به جز در یکی از آخرین روز های سری. البته در تست های ما انجام نمی دهد بیش از حد بد است. این یک فرایند طولانی است. اطفال نه تنها مرتب کردن بر اساس از جایی آمده است. آنها باید به طور مرتب داده بسیار قوی بنیاد از نظر تکنیک و شخصیت.

“شما انجام این کار و پایداری یک کریکت آخرین دیگر. و این چیزی است که سریلانکا به نوعی فکر می کنم و انجام کارهای درست از سطح توده مردم ، ” 49 ساله گفت.

نگرش مهم است

پرسید چه خواهد بود توصیه های خود را برای جوانتر بسیاری از سریلانکا اطفال گفت: “نگرش بسیار مهم است. شما رو به این نگرش که در آن شما در حال آماده به بهبود خود را هر روز.

“این یک منحنی یادگیری برای همه, می شود آن را ضربه یا پرتاب کننده. شما نیاز به نگه داشتن آن در ذهن. شما نیاز به یادگیری چیزی جدید در هر روز است.”

متعلق به یک نسل که کرکت سریلانکا شد, همه چیز در مورد حلاجی superstars آن صدمه دیده Atapattu برای دیدن تناقض در سمت حلاجی خط تا امروز.

“آن لطمه می زند. به نظر من این فقط نشان می دهد تربیت خود را به عنوان یک کریکت. خود بنیاد و تکنیک توانایی ذهنی خود را چقدر فشار شما می توانید رسیدگی. ما خوش شانس بودند در نسل ما است که ما تا به حال بسیار خوب مربیان در شروع حرفه ما” Atapattu گفت.

سالمندان کمک کرد

“ما تا به حال برخی از خوب ارشد کریکت به نگاه کردن به. آنها به ما مشاوره در مورد چگونه به مسئولیت رسیدگی به فشار در صحنه بین المللی; بنابراین ما خوش شانس بودند. این تفاوت اصلی که من در batsmanship.”

با T20 جام جهانی اندود شده تا در این سال او انتظار Lasith Malinga به سرب سریلانکا?

“من واقعا نمی دانم که چه برنامه ها. من معتقد هستم که شما نباید سوال انتخاب زمانی که آنها در این کار است. اما زمانی که آنها از این کار می توان آنها را مورد پرسش و آنها پاسخگو,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید