از سگ اسکیت بورد به نفس فیلم از طبیعت, شکوفه, آشنایی با گروه راک Chon صوتی و بصری زیبایی است که عمدتا در مورد laidback. استقراض از progressive rock ریاضی-راک و حتی یک بیت از موسیقی جاز و فانک گیتاریست گروه ماریو Camarena می گوید که خود را زنده نشان می دهد اما به احتمال زیاد به mosh چاله و crowdsurfing.

پیش از هند اولین تور – که شامل توقف در بنگلور در فوریه 11 در Fandom در Gilly را تعریف – Camarena می گوید از طریق تلفن “زنده است یک کمی متفاوت است. ما بازی واقعا با صدای بلند. من فکر می کنم که چیزی است که شما متوجه بیشتر زندگی می کنند. مانند زمانی که شما واقعا می تواند احساس باس و درام و پا زدن و شنیدن چقدر سخت ما در حال بازی. من فکر می کنم شما فقط یک احساس برای انرژی ما را کمی بهتر زندگی می کنند. و من فکر می کنم که ترجمه به جمعیت و همین دلیل است که آنها می خواهند برای رفتن دیوانه بیش از حد.”

اگر چه وجود دارد به سختی هر آواز در خون را hypermelodic آلبومها ماریو خواهم به یک میکروفون در مقابل او فقط به دست آوردن جمعیت رفتن. “ما همیشه از تماس جمعیت است. من عاشق درخواست جمعیت به mosh crowdsurf و تمام چیزهای که. ما شروع به انجام است که به زودی به عنوان ما شروع به بازی را نشان می دهد. من فکر می کنم آن را فقط به نوع در و طرفداران ما فقط شروع به می دانم شما رفتن به یک Chon نشان می دهد شما می توانید دیوانه.”

ماریو بر روی گوشی از کیوتو که در آن Chon – تکمیل شده توسط نوازنده بیس Esiah Camarena درامر ناتان Camarena و گیتاریست Erick Hansel فقط لگد کردن خود را در آسیا/استرالیا تور. ماریو می گوید: در مورد ژاپن “ما به نوعی احساس در خانه در اینجا در حال حاضر. هر زمان ما می آیند ما با دوستان ما که هر دو در اینجا زندگی می کردند و یا فقط می دانم که راه خود را در اطراف آن بسیار خوب است. پس از آن هیچ چیز بیش از حد دیوانه است.” در علاوه بر این به هند آنها نیز خود را début در تایلند و نیوزیلند در این ماه آوردن خود را trippy پیچیده و برروی سنگ صدا به مخاطبان جدید.

در حالی که چون تا به حال موفقیت های مناسب و معقول در این دهه که آنها بوده ام فعال در آن طول می کشد جدی بودجه را به یک تور بین المللی اتفاق می افتد برای هر گروه با یک تو رفتگی در دیوار زیر است. ماریو می گوید: این گروه متوجه اوایل چگونه چیزهایی مانند کالا خرید و فروش می تواند یک کمک بزرگ است و آن چیزی است که آنها تمرکز کنید.

گیتاریست به یاد می آورد: “وقتی ما شروع به ساخت کالا در ایالات متحده ما صادقانه نمی دانم چه انتظار از ما برای اولین بار تور. ما تضمین می دهد اما ما تا به حال هیچ ایده چه چیزی merch فروش خواهد بود و ما برای اولین بار تور. ما به فروش می رسد واقعا سریع است. و ما مانند, “خوب, این است که در واقع یک معامله بزرگ’. این است چگونه باندهای پول.”

از “کریستال هلو” تی شرت به کراوات رنگ و طرح های روشن راه راه تاپ و بسیاری از رنگ جامد است که فراتر از معمول طیف سیاه, Chon قطعا قرار دادن بسیاری از تلاش و زمان به خود را طراحی و همکاری با سایر هنرمندان است.

Merch و همچنین تداعی بی قید زیبایی بسیار شبیه به موسیقی خود را. در حالی که ممکن است آن را طبعا روی حیله و تزویر برای ناخن همه ملودی ها و قفل در به امضا زمان ماریو می گوید این گروه را دوست دارد به پرتاب در کمی پیچیدگیهای – یک ملودی است که کشیده می شود و یا هماهنگی برای رفتن به اوردرایو – به نگه داشتن چیزهای سرگرم کننده برای خود به عنوان نوازندگان. او با استفاده از به عنوان مثال از یک آهنگ مانند “حباب رویا” گفت: “بهترین چیزی که ممکن است شما می توانید انجام دهید این است که سعی کنید به خودتان بخندید و یا سعی کنید به دوستان خود بخندید که در کنار شما است. چیزی شبیه به آن طول می کشد مقدار زیادی از فشار به علاوه شما در نهایت ساخت فقط به چیزهای سرد.”

این ست لیست خود را به احتمال زیاد خواهد شد عبارتند از: “حباب رویا” آهنگ خاموش از آلبوم های خود را رشد و راحت واسودهبه علاوه خود 2019 خود با عنوان رکورد. ماریو می افزاید: در مورد هند سفر “من دامن زده به بازی. اگر هر کسی که در حال آمدن است به ما هند را نشان می دهد و در حال خواندن این, با تشکر برای آینده و حمایت از. همه ما دامن زده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی