ما نیاز به فرو رفتن اگر کریکت در حال حرکت است در جهت راست می گوید برگزاری

به دنبال خورد کردن هر دلار در دسترس کریکت شد مبتلا به درد نمیخورد و coronavirus-مجبور شکستن باید مورد استفاده قرار گیرد به فرو رفتن که آیا این بازی در مسیر درست می گوید غرب هند بولینگ سریع بزرگ مایکل برگزاری است.

66 سال کریکت-تبدیل-مفسر شخصا معتقد است هدف قرار دادن دکمه مکث در حالی که لازم بود در میان بیش از حد تجاری از ورزش است.

“فقط با استفاده از مکث و نگاه به درون بازی به نگاهی به آنچه اتفاق می افتد شده است با این مدیران با بازیکنان و فکر می کنم: آیا ما در مسیر درست? همه چیز خوب با بازی ما ؟ من شخصا فکر نمی کنم” برگزاری گفت.

“همه فقط سر بیش از پاشنه شارژ پایین تپه به دنبال هر دلار در دسترس است. اما می تواند ما فقط کمی مکث ضربه فلات کمی و بنشینید و نگاه کنید و ببینید که آیا همه چیز خوب است ؟ وجود دارد بیش از حد کریکت در حال بازی برای یک.”

این COVID-19 همه گیر آورده جهان به وقفه با رویدادهای ورزشی در سراسر جهان شده است به تعویق افتاده و یا لغو. بسیار محبوب هندی لیگ برتر به تعویق افتاده است به طور نامحدود و T20 جام جهانی برگزار می شود بعد از این سال در استرالیا نیز شک.

این بیماری مهلک تاکنون در اطراف 2,18,000 زندگی با هند حسابداری برای بیش از 1000 مرگ و میر.

برگزاری با نام مستعار “زمزمه مرگ” خود را آرام رویکرد گفت: دیر یا زود مدیران باید به سر گذر موقت اقدام و در صورت نیاز در پشت درهای بسته.

“بسیاری از دولت شکل که آنها را به بازی نوعی بازی برای ارضای خود را پخش. چون اگر پخش نمی آنچه آنها برای پرداخت آنها در حال رفتن به تقاضای پول خود را به عقب گفت:” جامائیکا است که طرفداران مشتاق اسب مسابقه است و در حال حاضر قفل شده است و در جزیره کیمن.

“به طوری که آنها باید سعی کنید و بازی کریکت در پشت درهای بسته و یا هر شکل که می توانید آنها را به بازی. من نمی توانم تقصیر آنها را برای تلاش به انجام این کار است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>