“ما نیاز به مردم را به خنده’

بازیگر Radhika Madan خواسته برای این سوال تکرار می شود. این زمان در اطراف او چشم خود را پوست کنده از ضبط – “این خیلی قدیمی مدرسه!” – برای بازگشت به ما tête-à-tête. اما به عنوان مدیر هومی Adajania لگد کردن او مصاحبه او mischievously و دست هایش را به طرز مرموزی پیش بینی خود را خطاب. در طول چت با هندو در سانتا کروز غرب مادوک ، فیلم های بازیگر و کارگردان مورد آینده خود فیلم Angrezi متوسط (AM) بودن قصه و عجیب و غریب خود را مدار حرفه ای.

New experiences: Director Homi Adajania; and (below) a still from Angrezi Medium.

تجربه های جدید: مدیر هومی Adajania; و (در زیر) هنوز هم از Angrezi متوسط. | عکس های اعتباری: harjeet سینگ

پس از بازی badass هنرمند رزمی در Vasan بالا را Mard Ko دارد ناهی Hota و نیمی از متخاصم راجستانی خواهر در Vishal Bhardwaj را Pataakha24 ساله مادان خواهد بود به تصویر کشیدن a 17-year-old Tarika Bansal از یک Udaipuri mithaiwala (عرفان خان) که می خواهد به مطالعه در لندن است.

در حالی که زمزمه های از مادان جای یک ستاره, بچه, برای, نقش, Adajania مشترک او اتفاق افتاد به شانس بر او استماع Pataakha “من تا به حال هیچ سرنخی که این دختر بود اما من دمیده شد و دور با آن.” به عنوان آنها در مورد آن مادان خواسته به استماع هستماما Adajania به نظر می رسید و نه blasé داشتن تصمیم او به دنبال یک از 16 یا 17 ساله. “من تو را دیدم او را استماع و هیچ راهی وجود دارد که من می توانم بگویم هیچ” او گفت: “اعتراف به این که او نمی چسبد میان یک گروه از جوان نوجوانان است.

از شخصیت

مادان احساس کردند که بازی Tarika شده است او را سخت ترین نقش نشده است. او نورد چشمان خود را دانستن است که مردم به احتمال زیاد مخالفم “اما من نمی توانم به Tarika در همه. من فکر می کنم یکی از چیزهایی که مشترک بین ما این است که ما نمی توانیم جلوگیری از خواب.”

در تلاش برای رسیدن به مدرسه و کفش بازیگر سفر به Udaipur و صرف زمان با نوجوانان بودند که با دادن امتحانات خود را. “آنها من را انتخاب کنید تا در Scooty و رفتن به پاتوق لکه – [در نزدیکی] Fateh ساغر [لک] ما را kulhad-ولی چای (چای در فنجان خاک رس).” آنها از صحبت در مورد دوست پسر و سفر به خارج از کشور و مادان برداشت های ظریف و twangs زبان با آنها صحبت کرد. اما این بازیگر حرکت سر او را شکست داد و در حالی که خنده و افزود: “همه مردم در حال رفتن به می گویند که او نگاه زیبا و شیرین!'”

با دو سال کار حرفه ای در فیلم هندی, فیلم مادان را فیلم شناسی تقریبا با Adajania را – که حضور در این صنعت مشخص شد او سال 2006 اولین, این, Saif Ali Khan-starrer بودن کوروش. اما مدیر است unbothered توسط شکاف بین نسخه های خود را – از خود گذشته بودن 2014 Finding Fanny. او به اشتراک گذاشته است که او طول می کشد در پروژه ها به طور غریزی “من یک فیلم را اگر من می دانم که آن را برای رفتن به یک جدید و تجربه بزرگ [است که] من را به خارج از منطقه راحتی من. من اولین فیلم به دلیل من نمی دانم که چگونه برای ساختن یک فیلم است. من ساخته شده Cocktail (2012) به خاطر آن بود که نه تنها [از] من احساسات و فکر کردم: “اجازه بدهید من این را امتحان کنید’. من ساخته شده Finding Fanny چون من می خواستم برای ایجاد یک تصویر کتاب, عشق, تنهایی و اشتیاق و من می خواستم هر فریم می شود خوراکی است.” او به همین دلیل او تصمیم گرفت تا در راس AM او گفت: “از آنجا که من به دنبال در جهان اطراف من و من احساس می کنم ما نیاز به مردم را به خنده. [نه] شوخی یا کمدی بزن و بکوب [اما فیلم] نیاز به یک روح است.”

یک زندگی پرماجرا

Adajania همچنین اعتراف کرد که به ناچار از تجارب سفر خود را – که آیا مردم او را ملاقات و یا عجیب و غریب تجارب او زنده می ماند – خونریزی به فیلم های خود را. وقتی پرسیده شد که برای یک لیست از احمقانه ترین شرایط او را تجربه کرده است, تلاش برای کوتاه مشهود بود. وی با اشاره به اینکه در یک قایق برای یک کوسه اعزامی که ضربه سنگ و غرق در ساعت 3 صبح انجام یک دوره غواصی در موریس در زمانی که او فرار از هوا در عمق 120 و پا رفتن اسنوبورد – زمانی که او نمی دانست که چگونه قبل از اینکه او اولین فرزند اما فرود با یک پاره پاره ترقوه و برف کوری. اما او در سمت چپ آن که متلاطم که 20 دقیقه اختصاص داده شده برای چت و اجازه نمی دهد او را به شیرجه رفتن به جزئیات هر یک از داستان.

در حالی که Adajania تصمیم به ایجاد شدن کوروش در هوی و هوس – فقط یک چیز دیگر برای چک کردن سطل خود لیست مادان را آغاز در صنعت نیز نه اتفاقی. پس از کشف در Facebook, مادان در زمان جهش از ایمان است و نقل مکان کرد به بمبئی به عمل در تلویزیون نشان می دهد Meri Aashiqui Tum Se Hi و آن را پس از چهار ماه از آن عکسبرداری از طریق ساعت های طولانی که مادان کشف یک عشق برای اقدام. با وجود این مدارا صفحه نمایش کوچک بازیگران اغلب چهره مادان می بیند پس زمینه خود را و آن را دقیق برنامه به جای او آموخته به سنگ تیز کردن مهارت او. دو جداگانه صدمات تصادفی با سگ – سوختگی و نیش متوقف نمی نشان می دهد تیراندازی. “آنها به خانه آمد و من در زمان نزدیک. هنگامی که من گاز گرفته توسط سگ من [اطراف] چشم من و آنها را تغییر اسکریپت – روز بعد من تا به حال یک آدم ربایی صحنه و ضربه کردم بنابراین من شات با یک چشم کبود” او به اشتراک گذاشته.

مادان آینده دیده می شود به عنوان یک شناگر در Shiddat مخالف آفتابی Kaushal در حالی که Adajania مشغول کار بر روی اولین سری وب Saas Bahu Aur کوکائین در مورد زنان که اجرای بزرگترین کارتل کوکائین در جنوب آسیا از یک crumbing حولی در Kutch. هر دو با تمرکز بر steeping خود را در تجربه های جدید. به عنوان مادان موجز آمده: “من نمی خواهم به حوصله. من می خواهم به زندگی می کنند زندگی متفاوت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>