“ما هنوز راه طولانی برای رفتن’

کمی بیش از یک سال پس از #MeToo جنبش موجب یک انقلاب فیلمساز Ruchi Narain احساس آزاد. 44 ساله به شدت معتقد است که این پدیده را تشویق به بحث در مورد همه چیز — در میان خود و در سیستم عامل های مانند آنها هرگز قبل از. “فراموش نکنید که در مورد یک حادثه جدی مانند حمله به من صحبت کردن در مورد ساده روز به روز مسائل گاه به گاه جنسیتی که هر کس برای مقابله با, می گوید:” مدیر با شور و مشورت است. تا این اواخر به میکرو آسیب شده اند تا حد زیادی تحمل می شود اما در حال حاضر که نمی توان نادیده گرفت. “به همین دلیل مردم صحبت نکرده تا سال ها است زیرا آنها می خواهند برای به دست آوردن با جاه طلبی های خود می گوید:” Narain. “[زنان] در اینجا چون ما می خواهیم به کار ما می خواهم به بیان و ایجاد کنید. ما در اینجا نیست برای انجام هر گونه فعالیت.”

پرسش و پاسخ

کارگردان و فیلمنامه نشسته است در کنار بازیگر Kiara Advani در صحبت کردن به هندودر مورد این دو آینده Netflix فیلم گناه و موقعیت خود را در یک پست-#MeToo جامعه است. مستقر در دانشگاه دهلی محیط های whodunnit با تمرکز بر دیدگاه یک زن (با بازی Advani) که دوست پسر متهم به تجاوز جنسی.

تشبیه hotheadedness از شخصیت او را به بيمارستان شهيد Kapur را Kabir سینگ (که او ستاره دار در کنار), Advani در prepped برای نقش خود را به جلسه حمله به بازماندگان. در گناهاو شخصیت Nanki است متهم به ارعاب ادعا قربانی یک موقعیت ناراحت کننده در یک زمان هنگامی که زنان در حال انتظار برای ایستادن برای هر یک از دیگر. هر چند این بازیگر صادقانه بازی Nanki او آگاه از سیاست و عوارض اطراف این جنبش از جمله قدر از اتهامات نادرست است. “البته همه ما می خواهیم عدالت, اما من فکر می کنم وجود دارد عمیق تر مسائل که نیاز به پنجه می گوید:” 27 ساله بازیگر صحبت کردن در مورد خطرات از جامعه مردسالار. “این خوب است که گفتگو آغاز شده اما از آن است که منجر به? من آرزو می کنم من تا به حال به این پاسخ.”

حقیقت پیشگویی

Narain که انعکاس احساسات به طور مستقیم, پیش بینی گفتمان عمومی است که سوء رفتار جنسی را در آینده است. گناه شده است اوج که foretelling. “من می خواهم گفت, Karan [Johar] من می خواهم برای نوشتن یک فیلم در مورد تجاوز به عنف هفت سال پیش می گوید:” Narain, و اضافه کرد که آن مشهود بود به او که وجود دارد خواهد بود یک درگیری میان زنانی که آورده شده اند تا به قدرت و وضعیت فعلی جامعه که نه پیشرفت به عنوان سریع. در زمان پس از وحشتناک جنسیتی جنایات آورده و مشکلات اطراف زنان ایمنی به خط مقدم. این #MeToo جنبش پس از آن می شود مداوم کاتالیست در نظر گرفتن این گفتمان بیشتر است. “به عنوان یک زن با بسیاری از جاه طلبی های [I] قادر به رسیدن به جایی که من می خواستم به خاطر یک نوع کمر فشار [از جامعه] می گوید:” Narain. “من می خواستم به یک فیلم که پنجه پیچیدگی و ابهامات نه تنها زنان بلکه مردان که بخشی از همان جامعه است.”

به عنوان چت ما بادها را به پایان هر دو Advani و Narain استرس است که گناه را استنباط ناراحتی در آن مخاطب هر دو در طول و بعد از آن مشاهده. آنها ممکن است حتی با قبول قطعنامه. این دقیقا کاری است که کارگردان می خواهد به طوری که مهم گفتمان را می توانید در ادامه به رغم embers جنبش خنک کننده. اما قبل از ما بخشی از آن را Advani که صرفا “احساس می کنم مثل زنان هر یک از دیگران پشت در حال حاضر و ما آمده ایم تا کنون, اما ما هنوز راه طولانی برای رفتن.”

گناه را هنوز در Netflix بکشد

امروز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>